Wpis z mikrobloga

@Benn Obowiązkiem prezydenta jest współpraca z rządem w zakresie polityki międzynarodowej. A reprezentantem rządu w tej dziedzinie jest szef MSZ - Radosław Sikorski. Nawet jeśli się nie zgadzają to mają obowiązek dążyć do kompromisu dla dobra państwa. No ale w sumie nie dziwi mnie, że człowiek wystawiony jako marionetka Kaczyńskiego nie rozumie podstaw swojego urzędu, które ma zapisane w Konstytucji. UJ od dawna wstydzi się, że Prezydent Duda został doktorem prawa z
  • Odpowiedz
  • 116
@Benn XDDD

W normalnym państwie za to co PiS-owcy zrobili z Trybunałem Konstytucyjnym w 2016 roku, a potem próbowali zrobić z Sądem Najwyższym, że o prokuraturze i mediach publicznych nie wspomnę, z automatu odpowiadaliby przed Trybunałem Stanu. To, że najważniejszy sąd w kraju przejęli jak dyskotekę w Skarżysku świadczy jedynie o słabości naszej demokracji.

Teraz powsadzali sobie bezprawnie dublerów, zrobili im nie wiadomo jak długie kadencje i liczyli, że dalej będą bezkarni
  • Odpowiedz
Trzeba spieprzać do europarlamentu do złej Brukseli po immunitet, bo jak Długopis skończy kadencje wygodne cele czekają XD


@Lambo994: PE będzie uchylał immunitet pisowcom szybciej niz polski sejm xd
  • Odpowiedz