Wpis z mikrobloga

#p0lka #przegryw #incel #polityka #przegrywpo30tce

DZIĘKUJEMY! Mam nadzieje, że skończy się wysyłanie niechcianych obrzydliwych zdjęć do kobiet. Sama mam kilka takich wykopowych egzemplarzy w skrzynce, więc radzę wam uważać ;))

Parlament Europejski przyjął w środę pierwsze w historii UE przepisy o zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej; mają pomóc zapobiegać gwałtom, a także lepiej chronić kobiety przed cyberprzemocą i nękaniem w internecie, w tym wysyłaniem im obscenicznych treści. UE nie udało się jednak przyjąć wspólnej definicji gwałtu.

Zabronione będzie ujawnianie prywatnych informacji, w tym upublicznianie intymnych materiałów, jak filmy czy nagie zdjęcia, bez zgody oraz tzw. cyber-flashing, czyli wysyłanie komuś niechcianych obscenicznych treści.
Mamaboss - #p0lka #przegryw #incel #polityka #przegrywpo30tce

DZIĘKUJEMY! Mam nadzie...

źródło: IMG_0293

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Brawo! W końcu się biorą na poważnie za tych wszelkiej maści zboków i socjopatów grasujących po sieci. Już się skończy wypisywanie do kobiet chorych wiadomości albo wysyłanie im zdjęć swojego członka gdy się nie jest o to proszonym. Sama też mam sporą kolekcję, więc wykopki niech się mają na baczności, bo być może niebawem dostaną wezwanie na komendę i się będą tłumaczyć ze swojego obscenicznego zachowania :)))
  • Odpowiedz
@Jariii: Nie sądzę. Wystarczy, że dziewczyna na policji pokaże screeny z takich rozmów albo odda kompa do analizy i będą dochodzić do tego kto to wysłał. Nie każdy psychol jest na tyle bystry, żeby być całkowicie anonimowym, więc myślę, że wielu takich oblechów z łatwością dałoby radę namierzyć i odpowiednio ukarać :)))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Ty chyba nie miałaś nigdy kontaktu z polską policją xD. Laptopa ci pewnie za dwa lata oddadzą, jeśli już kogoś namierzą to trzeba udowodnić, że ta osoba wysłała takie zdjęcia w praktyce z dobrą papugą to proces będzie trwał latami. Na końcu i tak pewnie umorzenie xD
  • Odpowiedz
  • 0
@ostatniebydle: Kobiety, jak już, babę to masz w nosie. Tutaj mowa jest o wysyłaniu takich zdjęć przez różnych zwyroli, sama doświadczam tego dosyć często w social mediach czy nawet tutaj na wykopie. Uwierzcie, nas takie zdjęcia nie rozgrzewają, a jedynie jeszcze bardziej niszczą opinię o facetach..
  • Odpowiedz