Wpis z mikrobloga

#p0lka #przegryw #incel #przegrywpo30tce #blackpill #dogpill

Wartość człowieka można bardzo dobrze wywnioskować na podstawie jego stosunku do naszych czworonożnych przyjaciół. Facet dbający o psa czy kota, traktujący go na równi z bratem jest zdecydowanie bardzo dobrą partią.

Jeżeli ktoś nie akceptuje i nie lubi i nie szanuje zwierząt, nie może być dobrym i empatycznym człowiekiem - taka osoba emanuje najczęściej żółcią i nienawiścią wobec innych.
Mamaboss - #p0lka #przegryw #incel #przegrywpo30tce #blackpill #dogpill

Wartość czło...

źródło: IMG_0242

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
Jeżeli ktoś nie akceptuje i nie lubi i nie szanuje zwierząt, nie może być dobrym i empatycznym człowiekiem - taka osoba emanuje najczęściej żółcią i nienawiścią wobec innych.


@Mamaboss: można lubić i szanować zwierzęta, ale nie akceptować ich w domu. To nie oznacza że człowiek jest zły i nienawistny.
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Nie lubię ani kotów ani psów. Kotów bo polują na ptaki, które fascyjnują mnie znacznie bardziej niż leniwe sierściuchy a psów bo ich przywiązanie i fejkowa miłość do właściciela to tylko wykształcony ewolucyjnie sposób na darmowe jedzenie i dach nad głową. Dodatkowo zwierzaki domowe Amerykanów zjadają mniej więcej tyle mięsa co cała populacja Niemiec. Będąc miłośnikiem dzikiej przyrody niestety nie mogę lubić czworonożnych "przyjaciół".
  • Odpowiedz
  • 1
@Hariel: Jaki masz problem z Blondi? Jedną z niewielu pozytywnych rzeczy jakie z III Rzeszy przyszły to ochrona prawna zwierząt, która w Polandii nadal kuleje. Każdego tygodnia słychać o psycholach (oczywiście tradycyjnie płci męskiej) o skatowanych psach czy kotach.
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Dokładnie kochana. Jak facet nie potrafi zadbać o siebie ani o czworonoga to pomyśl sobie co by się działo jakby miał kobietę i dziecko? Totalny niewypał. Nie wspomnę już o tych, co z premedytacją znęcają się nad zwierzętami... skoro mają już smykałkę do przemocy to oczywistym jest, że takie same zachowania przenieśliby też na rodzinę. Dla mnie to jest naprawdę duży wyznacznik w ocenie ludzi - właśnie to jak traktuje
  • Odpowiedz
  • 0
@Paragon_Shepard: Wykopki nagle są ekologiczni :))) A co ma jesc pies, jeśli nie mięso? Gdybys się zainteresował tematem to wiedziałbyś, że dostępne są obecnie również wegetariańskie karmy dla psów czy kotów. I co ma USA do Polandii? Mówimy o dwóch kompletnie różniących się od siebie krajach.
  • Odpowiedz
  • 0
@Szczuroskoczek_: Nikt cię nie zmusza do posiadania zwierząt, a jednak to, że ludzie posiadają od tysięcy lat zwierzęta was nadal triggeruje. Bo wolimy psa na kanapie niż śmierdzącego i leniwego Jana.
  • Odpowiedz
  • 1
@Hariel: A dlaczego by nie? Czym różni się skatowanie psa czy kota od skatowania człowieka? Jak dla mnie niczym kompletnie - taki psychol nie powinien mieć żadnej taryfy ulgowej.
  • Odpowiedz