Wpis z mikrobloga

DOBRA ROBIMY WYBORY NA REPREZENTANTA TAGU NA BITĄ ŚMIETANKĘ. Chcecie walczyć ale tak na serio to napiszcie do mnie na priv i zostaniecie dodani do wyborów. JUTRO wykop zdecyduje i ZROBIMY I TURĘ ORAZ II TURĘ WYBORÓW.

Możecie też oznaczać ciekawe kandydatury i jak wyrażą chęć to zostaną dodane do wyborów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja nie zawalczę bo Legit wydygał a inna walka bez sensu
#famemma
  • 20
  • Odpowiedz
@wieszjo to wychodz z kimś innym jak Legit obsrał. Nikt tutaj parcia na szkło nie ma oprócz zielonek i Ciebie. Wiekszosc ludzi tutaj siedzi żeby się dowiedzieć co się dzieje w internecie i dla memów z Beatris i serwalem
  • Odpowiedz
@wieszjo staż minimum 4 lata konta i kilka pytań wstępnych jak na przykład: na którym tagu była komentowana 1 gala Fame jak nie było tego tagu i kto to jest Arsen i co ma wspólnego z Guzikiem dzięki któremu powstało Fame Mma na obsranej kanapie w Toruniu
  • Odpowiedz
@pokyw12 shot jak guzik leci #!$%@?ć arsena jest na YT od 6 lat. Każdy może wpisać i obejrzeć i już wie. Sam mam na swoim kanale akcje arsena i malysza. Więc easy.
  • Odpowiedz
@wieszjo: Uważam, że samo kryterium bycia w miarę znanym to za mało, wybierzemy kogoś tylko na podstawie nicku a później się okaże, że nie umie się nawet bić, dostanie na łeb i zrobi wstyd wykopkowki.

Druga sprawa w pisaniu postów każdy jest mocny jak greg z x, a później realnie nerwowo przełyka ślinę, żeby cokolwiek powiedzieć.

Jak się okaże, że wybrany wykopek łączy jedno i drugie to wstyd będzie i znowu
  • Odpowiedz
Ja mogę xd, nie umiem nic nie robię treningów i nie mam diety, mś#!$%@? nie będzie miał pytań, będę mówił teksty z tagu a ja wygram powiem że Beatris robię to dla Ciebie
  • Odpowiedz