Wpis z mikrobloga

@gruszka_pietruszka: Tak właśnie będzie. Ja bym może miała resztki nadziei, że Ada go wyebie, ale , podczas scen, gdzie Judaszyca i Półbóg zaraz po wyroczni namawiali ogra do rozmowy z Adą, były też znaczące przerywniki z setkami Judaszycy. I na tych setkach Judaszyca jest ubrana i uczesana codziennie i tak jak nie była w tym odcinku, więc można wnioskować, że to setka nagrywana nazajutrz po rajskim. Judaszyca się tam spuszcza
  • Odpowiedz
no nie ma charakteru dziewczyna , ale skad ma miec kiedy miala goownianą rodzinę, czemu by miała czuć sie bezpiecznie i pewna siebie


@Barbarellaa: Argument na poziomie dlaczego ja miałbym nie bić mojego dziecka bo ojciec mnie bił.
  • Odpowiedz
@BigShow: Ale brak zaopiekowania dzieckiem, brak okazywania miłości tym właśnie owocuje. Popatrz Domi ma dobry kontakt z ojcem widać to po wypowiedziach, że ojciec ją tam uczył jak osłabiać ból przy pomocy energii i na Jęczmieniu to praktykowała, Ada nie miała pewnego gruntu w domu, żyła jak bombel na wodzie. I teraz widzisz zachowanie obu dziewczyn, totalnie inne osoby, jedna potrafi zachować swoja przestrzeń inna daje sobie wejść na głowę,
  • Odpowiedz