Wpis z mikrobloga

Rosja już przygotowuje się do przechwycenia większości tej pomocy. Pociski manewrujące i balistyczne zostaną użyte do przechwycenia pocisków przeciwlotniczych. Rosyjskie mobiki i okopy przechwycą amunicję artyleryjską. Czołgi przechwycą Javeliny i inne PPK. Rosyjskie pozycje umocnione, składy w pobliżu frontu zostaną użyte do przechwycenia pocisków GLMRS. A lotniska już przygotowują się do przechwycenia pocisków ATACAMS.
( ͡ ͜ʖ ͡)

Prezydent Joe Biden podpisał ustawę, która między innymi przewiduje środki na pomoc Ukrainie. Zapowiada szybkie dostarczenie pomocy. Stanie się to w ciągu kilku godzin. Biden przemawia z Białego Domu, w klapie marynarki ma wpięte flagi USA i Ukrainy.

https://twitter.com/p_zuchowski/status/1783149895995547763
#ukraina #wojna #rosja
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
czyli Rosja przyjmie to na klatę i przetrzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Grooveer: Dokładnie, a gdy zajdzie taka potrzeba to i nawet Su-34 czy Su-35 wezmą udział w przechwytywaniu pocisków PLOT.
  • Odpowiedz
  • 2
zapomniales wspomniec, ze drony zostana przechwycone przez rafinerie xD podoba mi sie ten ruski tok myslenia :D


@Borg-Net: Nie zapomniałem, bo raczej USA nie wyśle na Ukrainę dronów zdolnych do atakowania ruskich rafinerii, a mi chodziło o przechwycenie amerykańskiej pomocy.

nie mogę się doczekać F-16 na Ukrainie


@Grooveer: Mam nadzieję, że w tym roku już je zobaczymy w akcji.
  • Odpowiedz
@Szinako: jakim cudem oni maja przechwycic to? Przeciez oni nie przejeli calej ukrainy by stac tam skad to przyjedzie, ciezko jwst mi to wyobrazic, nie znam sie mocno na historii tej wojny
  • Odpowiedz