Wpis z mikrobloga

@gosqa: Szczerze, to nie kumam zachwytu jakimiś celebrytkami, aktorami, piosenkarkami raczej podobają mi się przeciętne dziewczyny. Natalia ma taką naturalną urodę, którą lubię. Lecz sądzę, że coś więcej w niej jest, że tak trochę mi odbiło. Było mi dane pracować z jedną panią (tak samo ładą i ku waszemu zdziwieniu wolną) +/- ten sam wiek. Mimo, że starsza ode mnie, to tak kobieta potrafiła zachować dziewczęcy uśmiech i maniery. Taka skromność,
  • Odpowiedz
@garindaan: Dlaczego przeciętne? Dla mnie przeciętne są takie z kilogramem tworzyw sztucznych na sobie. Dziwne czasy mamy, że atrakcyjnymi nazywamy te, które wyglądają jak wyjęte z fabryki tworzyw sztucznych a te ładne i naturalne nazywamy przeciętnymi.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: No tak się przyjęło teraz. Kiedyś czytałem na temat tego jakie kobiety się okazują przez swój ubiór i zachowanie. Panienki odpicowane, #!$%@? laleczki są podobno kiepskie w łóżku albo nieudolne i tak się dowartościowują. Ja jednak wolę inny typ kobiet niż Attention Whore, które skupia wzrok wszystkich facetów w lokalu i żeruje na nich. Przyjęło się tak, że faceci lecą na laski którą mają tyle we łbie co "Eldoka na
  • Odpowiedz
@izsaj: Masz po prostu inny gust, ja np. nie rozumiem zachwytu nad Emmą Watson, która ma przeciętną urodę, taką chłopięcą. Tak to sobie nie przypominam, aby na mirko była jakaś inna kobieta uwielbiana. Tak Alizee, ale na niej czasem lubię oko zatrzymać.
  • Odpowiedz