Wpis z mikrobloga

#gothic
Dobra mirki, przez to że jestem nieogarem muszę was spytać.
Gram właśnie w Gothica 3 i rozumiem że muszę wybrać Orków, albo buntowników by kontynuować fabułę?
Bo na razie moja gra wygląda tak, że łażę sobie po mapie i wykonuje zadania wszystkich xD

W G1 i G2 czy nawet w kronikach Myratny czy Risen 1 gra była mniej skomplikowana a teraz dużo stronnictw porzucanych po całej mapie, ktoś mówi żebym szedł do jakiegoś gostka a ja nie pamiętam gdzie on wg był a nawet kim on jest xD
  • 2
  • Odpowiedz
łażę sobie po mapie i wykonuje zadania wszystkich


@l--RAD--l: No i dobrze, na tym polega G3. Tylko w pewnym momencie będziesz musiał wybrać czy odbijasz miasto razem z buntownikami czy masakrujesz kryjówkę buntowników dla orków. Tylko nie zacznij tego robić za wcześnie bo po trzech zdobytych miastach orkowie będą cię atakować już wszędzie. A co do rozwoju "fabuły" to przez pół gry polega ona na misji szukania Xardasa. Teoretycznie idąc drogą
  • Odpowiedz
@l--RAD--l: W G3 nie ma przynależności jako takiej, zamiast tego budujemy reputacje w stronnictwach, wysoka pozwala na zakup lepszego pancerza, zaufanie i dostęp do kluczowych postaci, ale to wsztystko nie jest przesadnie istotne dla ukończenia gry, zwłaszcza jeśli wybierzemy droge Adanosa. Odszukaj Xardasa.
  • Odpowiedz