Wpis z mikrobloga

@WiesniakzPowolania: Ale w czym problem życzę im zwycięstwa przecież się cieszę z tego, że będzie więcej żołnierzy na froncie. Powszechna awersja do tego pomysłu "niby Polaków" co zwykle są za Ukrainą pokazuje dokładnie, że to Olki którym udało się przepłynąć Bug. Z pakietu dla Ukrainy też się cieszę więc nie płacz i naucz się szybko biegać ;)
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania: Oj płacz widzę niesamowity wysyłać broń dobrze ale jak ktoś chce wysłać żołnierzy to już jest "onucą" chyba ktoś inny musi się szykować na grila. Dam ci radę, zgłoś się dobrowolnie bo tych których siłą wrzucają do busów wiozą podobno prosto na front.
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania: To ty mnie ciągle wyzywasz a ja prowadzę dialog więc niestety wydaje mi się, że to ty skomlesz i to coraz głośniej. Jeśli ktoś ma rację to nie boi się dyskusji jeśli jej nie ma wyzywa oponenta takie dowieczne prawa Internetu. Ja dobrze pamiętam co cię zapiekło i wiem dlaczego tak wyjesz ;) Pewna decyzja dzisiejsza decyzja mimo, że bardziej korzystna dla Ukr niż ten pakiet jakoś bardzo smuci
  • Odpowiedz
@umcumcumcbejbe: Dziś role się odwróciły wszystkie Olki stały się onucami i chcą pozbawić armię Ukr rekruta. Ja jestem za wysłaniem ich wszystkich na front. Milionowa armia Olków z Polski wgniecie Putina w ziemię. Sława Ukrainie!!! Chociaż jak komisarze wpychają was do busów to zwykle po prostu wrzeszczycie ze strachu XDXDXD Czyżby stąd ta dzisiejsza zmiana nastrojów ;)
  • Odpowiedz