Wpis z mikrobloga

Dzięki Dzyndza wariacie, trzymaj sie, zeby mama cie nie #!$%@? z domu. Znajdz jakas prace bo, mimo ze tam za 2 tysiace czy ile ale wiesz no trzeba #!$%@? bo to jest przymus bo stara #!$%@? z chalupy i bedzie świst tylko szedł..... #!$%@? mam w te donacje wiesz, #!$%@? mam w te zycie i w te donacje. Panowie powiem wam jeszcze coś, musze sie zastanowic co sensownego powiedziec...Panowie nie mam sily odpisywac wam na Tibii bo sie #!$%@?... Zrozbilbym #!$%@? napad na bank, Panowie robiy napad na bank? #!$%@? w te zycie #!$%@? robimy napad na bank, wszystko mnie #!$%@? juz. O, ja prawie wam dobre slowa panowie wspieram was w zyciu pom.. a koles do mnie w tibii pisze bede ci matke ruchac. Takie jest zycie, co bys nie powiedzial i tak beda ci matke ruchcac. Dobrze, ze w tej Tibii jest opcja ignore. dobrze ze w tej tibii jest opcja ignore bo by byla katastrofa, czlowiek by mogl sie wieszac na line, na line... Panowie pozwolicie ze troche nogi powiesze #!$%@? na fotelu bo sie #!$%@?, ooo #!$%@? w ziemie #!$%@? nogami... #!$%@? panowie, trzymajcie fason, pamietajcie, bo zginiecie w tym zyciu, trzeba trzymac fason bo #!$%@? mozna wyjechac poza bande szybko

#przegryw
menel60 - >Dzięki Dzyndza wariacie, trzymaj sie, zeby mama cie nie #!$%@? z domu. Zna...
  • 1
  • Odpowiedz
  • 1
#!$%@? panowie, trzymajcie fason, pamietajcie, bo zginiecie w tym zyciu, trzeba trzymac fason bo #!$%@? mozna wyjechac poza bande szybko


powtarzam
  • Odpowiedz