Wpis z mikrobloga

od jakiegoś czasu "pracuję" nad moim pierwszym projektem #gamedev, ale ostatnie 2 miesiące to blokada umysłowa. Pomimo, że to pierwszy projekt, więc nie powinienem aż tak się nad nim skupiać (choć chcę go opublikować), to jednak tym, co mnie blokowało przed kontynuowaniem pracy była IDEA wokół której zbuduję swoją platformówkę 2D. W międzyczasie przestawiłem się całkowicie na #ubuntu jako mój system desktopowy i korzystam tylko z oprogramowania Open Source/freeware (z jednym wyjątkiem - zostawiłem sobie narazie Winde z FL Studio). Projektem zajmuję się po godzinach (pracuję na etacie, mam rodzinę).

pomysłem, wokół którego skupią się elementy świata, temat jak i pewne mechaniki jest alergia.

roboczy tytuł to "Pollen Fiction" bądź "Gone with the Allergy",

ostatnio dodałem możliwość kichania, ale zastanawiam się, czy ma to być w ramach strzelania pociskami do przeciwników , odpychaniu oponentów jeśli są w zasięgu, lub jako element movementu - odpychanie samego siebie. Obaczym.
Urwe_Gedurwe - od jakiegoś czasu "pracuję" nad moim pierwszym projektem #gamedev, ale...

źródło: sneeze

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Urwe_Gedurwe: czyli co gra bedzie o epidemii korona virus i bedzies sie zarazalo jak największą ilość starych bab w Polsce ?... albo lepiej trzeba będzie opluć developerów i maklerow w Warszawie xd . Fajnie majster , działaj jak najwięcej , grafika cos w stylu wacki kosmiczna podróż to dobry wybór , brakuje takich swojskich projektów. Jakbys potrzebował kogoś do burzy mózgów to piss smialo. Ja mam parę pomysłów na gry w
  • Odpowiedz