Wpis z mikrobloga

Ukrainki na mediach społecznościowych z plaż we Włoszech czy Hiszpanii będą dopingować swoich rodaków deportowanych z UE ( ͡º ͜ʖ͡º)

Czyli jak już do tego doszło, to znaczy że wojna potrwa max rok i będzie kapitulacja Ukrainy, bo zwyczajnie nie będzie ludzi do walki.

#ukraina #rosja #wojna

We filmiku niżej kobieta poucza jakie obowiązki wobec kraju mają mężczyźni ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Pabick - Ukrainki na mediach społecznościowych z plaż we Włoszech czy Hiszpanii będą ...
  • 12
  • Odpowiedz
@Pabick: babka ma rację. Jak by było wojsko jak za cara 15 lat czy za miłościwie nam panującego cesarza austro-węgierskiego 3 plus 7 w rezerwie albo cesarza (psiego pana Prus) 6 to się mogli buntować. A tak półtorej roku zabawy na poligonie kręcenie wora i wychodzisz jak facet. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pabick: o to to właśnie pisałem o hiszpanii ich na wybrzeżach jest więcej niż hiszpanów młode chłopy 23-35 lat imprezki, drogie auta i jachty... czas bronić ojczyzny...
  • Odpowiedz
@owsikalfred: ale widziałeś ten program? Wtedy ludzie nie mieli perspektyw więc szli do woja... teraz jakbyś poszedł na 1.5 roku to ciekawe skąd kredyty opłacić, rachunki... itd. trochę czasy się zmieniły.
  • Odpowiedz
@Fromsky: wiem o co chodziło zarówno wtedy jak i teraz. Ja bym chętnie nadal poszedł na półtorej roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) żeby mi garnizon gotował mieszkanie opłacało AMW a sam siedział bym sobie w pułku i pisał decyzje. Do tego widzę po kolegach co są w woju że biedy nie klepią więc pewnie też bym biedy nie klepał.
  • Odpowiedz