Wpis z mikrobloga

Dajcie proszę @jmuhha jakąś wykopową nagrodę za udawanie różowego paska. To już nie jest trolling, to jest sztuka. Tyle lat udawać, to sie w głowie nie mieści...

Po raz kolejny huop udaje kobietę bardziej niż kobieta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gownowpis
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
Tu Chio co tam u was podludzie


@Arzmiiks: Ten od tych banknotowych samolocików?

a dobrze, nadal klepie biede ()

@Nosyrn

Kradzieże zdjęć pieniędzy z facebooka i trolling to twoje główne zajęcie? Zgłoszenie poszło. Z pozdrowieniami!


Nawet jeśli tak jest, to jest to słaby trolling + potrzebuje nas bardziej niż my jego - to nawet miłe :3
  • Odpowiedz
Nawet jeśli tak jest


@Mr_3nKi_: Tak jest zobacz komentarz pod jego wpisem z mojego profilu :) Kradnie z FB

Ten od tych banknotowych samolocików?


Tak, ten najciekawsze jest to że męczy mnie i losowe zielonki typu @Odwiertnik i inne
  • Odpowiedz
  • 0
a ty tam wiesz, juz tyle razy pisalem do ciebie z zielonego i nigdy sie nie pokapowales, a zawsze pisales, ze wiesz


@Bergamotkowy: Czasami wiedziałem, a czasami nie ehh - pamiętam twój stary nick - ping pong czy jakoś tak xD

I nadal czepiasz sie tej polityki ehh. Jak ja Pisowiec, prawak, nazista, oraz rasista .. No i jeszcze ruska onuca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
Tak, ten najciekawsze jest to że męczy mnie i losowe zielonki typu @Odwiertnik i inne


@Nosyrn: Polubił was :D

Jeśli to jest troll " eee patrzcie biedaki" to w rzeczywistości jest biedny - zazwyczaj tak to działa ponieważ bogacz ma gdzieś biednych.

Tak czy siak potrzebuje nas ()
  • Odpowiedz