Wpis z mikrobloga

#iphone od 2017 roku używam cały czas IP 7, chciałbym już jednak kupić coś nowszego ale zarazem znośnego cenowo, ponieważ bateria już praktycznie rozładowywuje się po Ok 4 godzinach. Co byście polecili? Brać używkę czy jakaś nowy egzemplarz?
  • 11
  • Odpowiedz
@hans_moleman może być starszy model byle z odświeżaniem 120 hz. To najlepsza rzecz, która zmieni się, w stosunku do ip7. Cała reszta jak to w iPhonie sprowadza się do aparatu 😂
  • Odpowiedz
@hans_moleman idź do sklepu i zobacz se nawet na 15 jak działa 120hz. Jeśli używasz telefonu 7 lat, to nawet warto dopłacić 1000 za tę funkcję. Cała reszta jak mowilem nie ma znaczenia.
  • Odpowiedz
@hans_moleman albo mam za wysokie wymagania albo nie wiem ale zmieniłem 7 na 15 Pro i mam takie „no i co? To tyle?”
Ekran wiadomo, lepszy, bateria, wszystko ale i tak odczuwam, że nie jest to warte tej ceny. Może teraz jak są promocje to tak ale jak ja w dniu premiery kupowałem to tak o
  • Odpowiedz
@CzyToHipHopyCzyToJuzRapy: jak ma byc tel na 7lat to nie wiem czy bym sie bawil w uzywane. Ja wlasnie tak zrobilem, kkupilem uzywana 13pro z bateria 90+ i bardzo zadowolony jestem, ale raz ze pewnie za 2 lata i tak zmienie, dwa że jestem trochę psychiczny. Zamiast wziąć 15pro na firme, po podatkach by wyszlo z 3k to wzialem uzywany 13p za 2700 bo mi sie strasznie niebieski podobal :)
  • Odpowiedz