Wpis z mikrobloga

Którys z Mirków, oprocz mnie, zainteresował się tym śmiesznym szitem - popcat? #kryptowaluty
Binance pewnie w kilka dni widząc po tym jak insajderzy zrobili i robią pod to zakupy, potem rzecz jasna dump i recovery. Dużo tego mam, nie wiem kiedy wyjść, ale na pewno powyżej 1 usd xD
  • 19
@maliczek: patrzac po wszystkich wifach itd, ja bym sprzedał po wejściu na binance a potem odkupił. Ale wiadomo że w krypto nic nie jest pewne i równie dobrze może tym razem być inaczej
@maliczek: wow, no to gratulacje, czyli wcześnie dołączyłeś. Ja to jak gdzieś wbije wcześnie to albo uda mi się wyciągnąc to co wpłaciłem i reszta sobie chwile leży i moze jakiś tam profit jest albo dziad wyciąga LP i siemano xD
@aversxx Jeśli popcat pójdzie w górę, jak to wypłacić? Znowu zrobić swapa na Solanę na tej stronie i z tej strony co, wypłacić np. na Binance czy na wirtualny portfel?
@aversxx Na flat? Co to jest? Korzystając z okazji, gdzie mogę zagłębić swoją wiedzę w tej kwestii?
Btw dla wszystkich Mirków polecam również popatrzeć na kurs FAM i się zainteresować tematem.