Wpis z mikrobloga

@ProstolinijnyW: bezpośrednio od znajomych, którzy studiowali. Kumpel najpierw ogarnął analitykę medyczną, dopiero potem lek. med. skończył jak miał 30 lat. Ogólnie wspominał też, że miał na roku kilka osób starszych od siebie. Inna sytuacja, znajoma kilka lat pracowała jako higienistka, poprawiła maturę i teraz szkoli się na lek dent., jak skończy studia będzie miała 32 lata. Akurat ze studiami medycznymi bywa tak, że ludzie zaczynają z opóźnieniem, bo czasami trzeba więcej
  • Odpowiedz
@ProstolinijnyW skończ informatykę i idź na stomatologię. Tylko pewnie rok jeszcze będziesz musiał poświęcić na napisanie matury z biologii czy chemii. Ale nigdy nie jest za późno, to nie PRL, że ludzie w wieku 20 lat się mnożą, a w wieku 30 rozpoczynają wegetację emerytalną.
  • Odpowiedz
@ProstolinijnyW Ja się dostałem na medycynę ale wybrałem mechanikę i budowę maszyn bo płacili za studiowanie( kierunek zamawiany) ale odkryłem na drugim roku że jednak programowanie to jest życie. Więc na 5 semestrze zacząłem informatyke od 3 semestru równolegle. To było w 2010. Pracuje w IT od 2012

Teraz siedzę na zdalnym jako programista dla Johna w USA i żyje jak krezus. W służbie zdrowia do tej pory nie wiem czy bym
  • Odpowiedz