Wpis z mikrobloga

Jaka jest odczuwalnie temperatura w #grecja #kreta przy 24 stopniach i słońcu? Bardziej na długie spodnie czy krótkie i koszulka? Help xd zebrałem się na krótko a tu zdjęcia na fb ktoś znajomy z Aten wrzucił i każdy w długich spodniach + niektórzy na koszulce jakiś płaszcz czy inna kurtka
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
Parę lat temu przy podobnych temperaturach, chodziliśmy ubrani na krótko, gdzie ludzie wokół byli poubierani w kurtki i płaszcze.
  • Odpowiedz
@m76859: jak wiekszośc roku masz 30+ a kilka miesiecy 40+ to 24 wydaje sie chłodno. Ludzie chodza czesto w bluzach, swetrach, kurtkach. W tej chwili na Krecie jak widzisz kogos z "gołą dupą" to masz pewność, że to turysta xD
  • Odpowiedz
  • 0
@asdfghjkl: no w polszy teraz u mnie jest niecałe 7, wiec tam u Was 24 to będzie cieplutko jak w raju, tylko się zastanawiam czy wystarczająco żeby się opalać albo przynajmniej pochodzić w krótkich spodenkach i koszulce z krótkim rękawkiem :p
  • Odpowiedz
@m76859: Tubylcy temperatury zupełnie inaczej odczuwają, jeszcze pytanie jakie Ty temperatury preferujesz. Jak byliśmy 2 tygodnie temu w #maroko to przy 20 ja spokojnie krótkie, t-shirt biały, super przewiewne byty biegowe i tak lekko się pociłem. Natomiast niektórzy tubylcy faktycznie poubierani w kurtki. Także nasze organizmy trochę się przestawiają przy ogólnie sporych naświetlaniach słońcem (często, krótko, bez kremu, zawczasu pijemy marchewki).

Co do ubioru to mam przewiewny kapelusz z rondem i
  • Odpowiedz