Wpis z mikrobloga

jak na noc to nie sa zle, ale tak, usa mialo takie w 1980


@robertkk: Wstawaj, bo się zesrałeś. To są zdjęcia SAR i to z komercyjnego chińskiego satelity (w dodatku małego) jakość jest bardzo dobra.
  • Odpowiedz
Oczywiscie wojskowe, ale ciezko powiedziec o chinach ze maja cos komercyjnego (natomiast typowo wojskowe satelity na pewno maja lepsze)


i tu 1984


@robertkk: No właśnie, ty wrzuciłeś zdjęcie z satelitów wojskowych a Chiny z komercyjnego. Dodatkowo ten Chiński waży 230-350 kilogramów (zależnie od źródła) podczas gdy ty wrzuciłeś zdjęcie z kilku tonowej kobyły (mig-29). Dlatego właśnie się przyczepiłem. Bo biorąc pod uwagę te różnice, to bardzo ciężko jest się o coś
  • Odpowiedz
@robertkk: Obydwa zdjęcia, które wstawiłeś nie pochodzą z radaru SAR. Powiem ci nawet, że zostały one zrobione aparatem analogowym, a nie cyfrowym.

@RadzieckiSnajper: obraz rozmazany jak gówno na chodniku a ten mi tutaj o dobrej rozdzielczości .... Gdzie Ameryka ma jak żyleta ostre zdjęcia .... XD

jak na noc to nie sa zle, ale tak, usa mialo takie w 1980


Ogólnie to dla SARów nie ma kompletnie różnicy, czy jest
  • Odpowiedz
  • 0
Gdzie Ameryka ma jak żyleta ostre zdjęcia


@Szinako: oboje sie nie zrozumielismy, to moje "tak" bylo do tej czesci zacytowanej zdanie wyzej. Do jakosci tego obrazu chinczykow nic nie mam
  • Odpowiedz
@Szinako:

Obydwa zdjęcia, które wstawiłeś nie pochodzą z radaru SAR


@KaiserBrotchen: Idę już spać, bo nawet nie zauważyłem, że wrzucił zwykłe zdjęcia. No ale w sumie jego komentarz "jak na noc to nie sa zle" wiele mówi o jego wiedzy i mogłem się domyślić, że on całkowicie nie ogarnia. No ale w końcu to jest przedstawiciel "wszystko, co niezachodnie jest do dupy".
  • Odpowiedz
  • 0
@Szinako: juz 3 razy ci pisalem, ze nie mam nic do jakosci, a z ta noca to sie kapnalem kilka minut pozniej, ze to moze byc o innej porze, ale nie chcialo mi sie edytowac
  • Odpowiedz
  • 1
Ale to jest kretyn. Ja nawet nie będę się rozpisywał dlaczego, bo szkoda mi na to klawiatury. Naprawdę. Kretyn, kretyn i d3bil
  • Odpowiedz
a z ta noca to sie kapnalem kilka minut pozniej, ze to moze byc o innej porze


@robertkk: Typie nie ośmieszaj się jak nie masz pojęcia o czym mowa!
Podpowiem ci, że to nie są "zdjęcia" w sensie takim jak myślisz, że robi się zdjęcia aparatem z optyką!
To tak jakbyś po rentgenie płuc pierdzielił jak ułom lekarzowi, że twój Iphone ma lepszą rozdzielczość! Taki poziom tu prezentujesz przez niewiedzę.
Dowiedz
  • Odpowiedz