Wpis z mikrobloga

Ku$wa nie mogę z tych 4 miesięcy pracy nad puszką, logo pod7ebane więc 0 godzin pracy, reszta to jakiś skład i inne guwna małym druczkiem, to można przekleić od bepowera, tło czarne i essa

Potem opcja odwróć kolory i benc masz czarną kroplę na białym tle (tu już tworzymy historię)
Pozostałe 4 miesiące wybierali czcionkę do składu? Xd

Ja wam niby logo z kroplą ukradłem?? masz tu trochę $$$ na otarcie łez i elo wsiadam do rollsa
( ͡º ͜ʖ͡º)
#budda #famemma #polskiyoutube #doze
  • 7
  • Odpowiedz
Ku$wa nie mogę z tych 4 miesięcy pracy nad puszką,


@hankshmoody: właśnie do takich ludzi jak ty to jest kierowane. do kogoś kto wierzy w takie marketingowe #!$%@? xd

Wynagrodzenie 250k dla "grafika" i bańka wyprana


@SuperTimor435: wykopowi eksperci od prania brudnych pieniędzy xd
  • Odpowiedz
@hankshmoody: nie wierzysz ale jednak się nad tym zastanawiasz. Miałeś kiedyś rozkminę jak to jest, że prawie każda pasta do zębów jest rekomendowana przez 9/10 dentystów? Czy po prostu przyjąłeś, że to marketingowe #!$%@? i przeszedłeś nad tym do porządku dziennego?
  • Odpowiedz
  • 0
@WhiskeyIHaze mocne mocnee
Za to #!$%@? w reklamach też UOKiK powinien się zabrać, gdzie te badania i jak rzetelnie zostały przeprowadzone. Tak samo jak w reklamie jakiś niby lekarz poleca jakiś lek/suplement diety a taki lekarz nie istnieje oczywiście, tylko jest aktorem z katalogu chu1owych aktorów do reklam scamu. Tak samo jak eksperci z TVP podstawieni. Wszędzie aktor grający eksperta i autorytet w dziedzinie.
  • Odpowiedz
gdzie te badania i jak rzetelnie zostały przeprowadzone.


@hankshmoody: co do past do zębów to kiedyś czytałem, że poszczególne marki zakładały i finansowały jakieś tam zrzeszenia dentystów i te im potem wystawiały jakieś laurki xd

lekarz nie istnieje oczywiście


@hankshmoody: lekarz istnieje, w reklamie gra aktor bo ten lekarz akurat całkiem przypadkiem wyleciał na zajebiste, 2 miesięczne wakacje all inclusive na jakimś Bali czy coś.

Tak samo jak eksperci z
  • Odpowiedz