Wpis z mikrobloga

#kikiswiat nie ma większej plotki niż to że Jasiu to wielki zarobas i że nie musi pracować do końca życia xD jeszcze ta bajeczka że dorobił się na bitcoinie
Na początku nagrywania na YouTube robił poradniki "budowy domu" jego ojciec jest budowlańcem ,Jasiu nagrywał jego prace,montował filmiki i podkładał głos z instrukcjami
Ale dość zaskakująco wybił się jego kanał,sam oglądam od 3 odcinka,zaczął robić dość duże wyświetlenia bo Jasiu co by nie mówic fajnie robił te filmy jako pierwszy na polskim YouTube w tej tematyce,powstał z tego jakby serial gdzie śledzi się losy rodziny
Wstrzelił się też w temat caravaningu i na tym pociągnął cały kontent kanału
W swoim primie każdy jego film robił po 200k-400k wyświetleń, czyli zaczął zarabiać naprawdę duże pieniądze z samego adsensa czyli wyświetleń na YouTube,dużo osób myśli że na YouTube się zarabia grosze a od 2019 roku stawki poszybowały w górę i za 1 milion wyświetleń można zarobic 10-35 tysięcy złotych każdy kanał ma różne stawki kanały rozrywkowe mają mniejszą a budowlane polityczne itd większą stawkę,Jasio w tym miesiącu zrobił 3 miliony wyświetleń bo stare filmy przecież też nabijaja wyswietlenia a ma ich od uja więc łatwo sobie policzyć ile mniej więcej zarobił w tym miesiącu
Jeśli chodzi o kryptowaluty i generalnie giełdę to można usłyszeć już jakoś w pierwszych odcinkach kupił sobie jakąś książkę o działaniach giełdy wykresach itd xD po latach w którymś odcinku przyznał się że wtedy wtopił 10k złotych xD
A jeśli chodzi o tego słynnego bitcoina to kupił na początku 2020 roku nawet poradnik na YT nagrywał "jak kupić bitcoina"
Chwilę później Bitcoin wystrzelił w górę a Jasio od tego momentu zaczął poruszać tematy kryptowalut że ludzie się go pytają skąd ma pieniądze na podróże a on odpowiadał w stylu "w 2026 roku ilość bitcoinow spadnie o połowę, to stąd mam pieniądze na podróże i mogę być wolny" XD ale co wymagać od gościa który mówi że swoją wiedzę odnośnie kryptowalut bierze od Phila koniecznego
A jego słowa "nigdy już nie muszę pracować" były w kontekście YouTube bo może wstawiać gówno odcinki na YouTube i zawsze zarobi więcej niż średnia w Polsce
Tą ruderę też kupuje pod kontent oczywiście tematy budowlane bardzo dobrze się klikają a on #!$%@? zaraz klikbejt " Szymuś wpadł do studni"ale w ich przypadku to nie musi być klikbejt xD
Zobaczycie że kontent związany z tą ruderą będzie dobrze się klikał na poziomie 100k-300k wyświetleń a wtedy już mu się to będzie opłacało
  • 10
  • Odpowiedz
jeszcze ta bajeczka że dorobił się na bitcoinie


@ortalionnajman: no też mi się wydaje średnio legitne, że #!$%@?ł dwa czy tam trzy mieszkania wrzucając wszystko w btc

przecież ta kasia to by mu zrobiła z dupy jesień średniowiecza, że chce taką kasę załadować w jakiś internetowy pieniądz
  • Odpowiedz
@ortalionnajman: z tego co latało tutaj po necie to sprzedał jedno mieszkanie (z trzech) nie mówiąc nic Kasi i zapakował w BTC. Wydaje mi się że tego BTC kupił długo przed covidem bo na jednym z filmików około covidowych mówił że już #!$%@? się z giełdy. Kiedyś jak go podliczyłem (zakładając wejście 2015/2016 za 200/300k pln to wyszło mi pare milinów pln do przodu). Być może miał serię złotych strzałów
  • Odpowiedz
@ortalionnajman: Jasiu to ma więcej szczęśćia niż rozumu. Fakt jest taki, że te pierwsze kanały na yt #kikiswiat #odyn czy inne, mają kilkaset tysięcy subów i stałych widzów od lat, nawet jeśli są debilne. Z nowym kontentem bez wsparcia to przebić się dziś jest niewykonalne, tego jest tyle i o czym chesz można dziś na yt oglądać.
  • Odpowiedz
@Mooher: byl tez kanal "rodzina na gigancie" czy jakos tak
jasiu cos z nimi nagrywal i podniecal sie jego bmw
i tez samotny wyjazd zony do USA skonczyl sie rozwodem
chlop nagrywal cos jeszcze ze swoja nowa mloda dupa ale juz chyba kanal padl
ciekawe czy jasiu tez tak skonczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@ortalionnajman Ja nie wierzę w to bajdurzenie o BTC. Ma ponad 400 mln wyświetleń na kanale, jak przemnożymy jedno wyświetlenie przez 1 grosza, to wychodzi 4 mln zł. Tak dla wyobraźni żeby uchwycić skalę. A wątpię żeby za 1000 wyświetleń zarabiał 1 zł tylko o wiele większą stawkę. W życiu niestety trzeba mieć szczęście, w tym wypadku ma je gość który diaksem jechał po butli gazowej ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
@ortalionnajman: mieszkan mial kilka (jedno mial sprzedac w Covidzie i wlozyc w gielde czy BTC), dzialke ROD, dzialke budowlana tez gdzies ma bo kiedys pokazywal ze musi kosic tam trawe, garaz wynajmuje (jeszcze mial blaszaka wynajmowanego, nie pamietam czy z niego zrezygnowal)

Wybil sie w dobrej chwili swoimi podrozami bo na YT tego nie bylo. Teraz jest tego od groma. Pamietam jak nagrywal Q&A gdzies w Hiszpanii i wyraznie powiedzial
  • Odpowiedz