Wpis z mikrobloga

#korsir #odyn Powrót mądro-głupiego Korsira. Może zacznij po prostu używać tego tapeciaka we właściwy sposób i nie tnij do siebie tylko od siebie. Reakcja Tymona i jego uśmieszek mówią wszystko. A poza tym w pogoni za wyświetleniami pierwsze co zrobiłeś to wyciągnąłeś kamerę, żeby nagrać to jak źle się czujesz. Gdybyś tam w garażu zemdlał, to możliwe, że rano znaleźliby cię rodzice już nieżywego.

Kolejny temat zaczęty - monitoring. I kolejny, który zostanie rozgrzebany i ostatecznie nie skończony. Tyle innych rzeczy rozgrzebanych - kamper, BMW itd., a chłop zajmuje się pierdołami jak wycieranie kurzu w garażu (kto normalny to robi?!!) i czyszczenie monet.
  • 24
  • Odpowiedz
@bbul44 widzisz, właśnie dlatego, że nie włączyłem kamery to nie widziałeś jak byłem w domu, przemyłem ranę, wziąłem z łazienki niebieski ręcznik i dopiero przed wyjazdem do szpitala nagrałem to co się stało w garażu.
  • Odpowiedz
  • 8
@Korsir: O jak szybko potrafisz odpowiadać. A jak pytałem o to, że w porozumieniu ze swoim koleżką od współprac - profesjonalistą Łukaszem - hejtujecie tutaj Janka, wymieniacie się screenami, to 3 dni myślałeś nad odpowiedzią.
  • Odpowiedz
@bbul44: innym za to chętnie wytyka robienie różnych rzeczy na yt dla wyświetleń - hipokryzja level hard
i ta scenka jak kleszcz prawie mdleje LOL, czy wszystkim defektorystom słona woda wypłukała jaja?
no i nie da się nie zauważyć u #korsir syndromu #yanek, u Janka każda fuszera jest REWELACJA, u kleszcza chociaż pilot nie łapał za pierwszym razem, to naprawiony IDEALNIE, bo klikał
  • Odpowiedz
  • 3
@Korsir: Pamiętam, że kiedyś na live gadałeś, że ty to wykop przeglądasz tylko z nudów wtedy, gdy siedzisz na kiblu. Skończ pieprzyć, bo dobrze wiemy, że aktywnie śledzisz i odpowiadasz. Gdy ja pytałem o Łukasz, to ty błyskawicznie odpowiadałeś na inne posty. Temat jest niewygodny, więc zwlekałeś z odpowiedzią. Tak samo oglądasz wszystkie filmy i live Janka, a cały czas udajesz, że tego nie robisz.
  • Odpowiedz
@bbul44 mistrzu, na wykopie miałem wiele epizodów, miałem też okres, że nie wchodziłem wcale.
Wiadomo, że na nowsze posty odpowiadam częściej niż na takie sprzed 3 dni. Nie mam powiadomień z wykopu, nie jestem wariatem.
  • Odpowiedz
@bbul44: Prokrastynacja lub zwlekanie, czy też ociąganie się (z łac. procrastinatio – odroczenie, zwłoka) – tendencja, utożsamiana z odwlekaniem, opóźnianiem lub przekładaniem czegoś na później, ujawniająca się w różnych dziedzinach życia. Przez pojęcie prokrastynacji rozumieć należy dobrowolne zwlekanie z realizacją zamierzonych działań, pomimo posiadanej świadomości pogorszenia sytuacji wskutek opóźnienia[1]. Mechanizm prokrastynacji polega na tym, że dzięki odłożeniu wykonania czynności na później początkowo następuje poprawa samopoczucia - pojawiają się radość oraz ulga,
  • Odpowiedz
  • 1
@Korsir: Naprawdę mam ci udowodnić, że zlewałeś moje 2 pytania na ten temat, podczas gdy na inne posty odpowiadałeś w tym samym czasie? I nie po 3 dniach, tylko na bieżąco. 3 dni to myślałeś nad odpowiedzią, bo po trzech dniach zaczepiłem cię po raz trzeci i raczyłeś odpowiedzieć. Temat niewygodny, bo pojawia się rysa na twoim wizerunku, więc zwlekałeś ile się da, myśląc że odpuszczę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Korsir: Ja ciebie pytałem, czy wiesz o tym co Łukasz robi na wykopie, w jaki sposób prowadzi marketing i wtedy nie odniosłeś się do tego.
  • Odpowiedz
@bbul44 tak wiem, przecież tu siedzę. Jakie prowadzenie marketingu? Chłop siedzi tutaj jak my wszyscy, napisał Ci to wprost. Chodziło ci o to, żebym napisał to samo?
  • Odpowiedz
  • 1
@Korsir: Chodziło mi o potwierdzenie czy jesteś świadomy tego, że Łukasz ma tu konto i co wypisuje. Teraz już wiemy, że byłeś świadomy i od grudnia działacie tutaj w porozumieniu.
  • Odpowiedz
@bbul44: w sumie to zabawnie się ciebei też czyta.. o ile pierwszy post zawierał jakieś info czy wiadomość, to każda kolejność to ból dupy, że Korsir nie odpisał wielce szanownemu panu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to jakiś obowiązek jest każdemu zawsze odpisywać? ja #!$%@?, nie zachowuj się jak dziecko..

@Korsir też czasami tak mam, że coś zaczynam nakręcony i pełen energii, a w połowie drogi motywacja słabnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Emill: Nie odpisywał, bo dla niego jest to niewygodny temat. Nawet w tym wątku Korsir kręci i przeinacza. Jak dla ciebie próba pokazania, że nie było przypadku w tym, że nie odpisywał jest bólem dupy, to nie mam pytań.
  • Odpowiedz