Wpis z mikrobloga

Zacząłem niedawno pracować jako order picker w niemieckim magazynie. Mam pytanie: czy są jakieś wskazówki, jak osiągnąć normę? Zapier#alam jak głupi, a mam tylko 75%, podczas gdy osoby, które chowają się w alejkach, gadają i siedzą na telefonach, mają ponad 100% o co w tym chodzi xD #praca #niemcy
  • 5
  • Odpowiedz
W niemieckim magazynie się to nazywa Komisionier, tzn. Dostajesz Aufträge i musisz je uzupełnić do wysyłki. Auftrag może być łatwy lub złożony i tu tkwi sęk ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@FlorydaGregory69: przestań pracować jak głupi bo dorobisz się tylko garba. Rób sobie swoim tempem, Polacy w DE lubią być #!$%@?ęci pod względem wyników a za 300 euro premii to by ci obciągneli. I nie tyczy się to tylko magazynów ale każdej branży. A Niemcy mają #!$%@? jajca i się z was śmieją, śmieją się też inni Polacy którzy to pojęli.
  • Odpowiedz
@FlorydaGregory69: mieszkasz w mieszkaniu agencyjnym czy sam wynajmujesz? Jeśli to pierwsze to szukaj pracy gdzie indziej, jeśli to drugie to w czym problem. Po kilku latach pracy w DE twierdzę że w normalnych firmach jeśli szefostwo ma mózg i nie jest to typowy kołchoz to jak nie chcesz żeby cię #!$%@? to po prostu nie bądź robolem "ja ją natürlich" tylko używaj tego mózgu w pracy i daj po sobie poznać
  • Odpowiedz