Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@emerytowany_emeryt: szczerze? Ale tak totalnie szczerze? Ela jest naprawdę ładna i gdyby przynajmniej minimalnie o siebie zadbała, to dzisiaj można byłoby ją uznać za dobrego gilfa. Serio jestem zdziwiony, że dla tylu facetów jest brzydka .Mimo że trochę kłoda, to umie obrobić pęto i mimo wszystko mógłbym chociaż udawać randkę, bo coś tam losowo brzęczy w mózgu. Natomiast kobra to totalne bezmózgowie. Najbardziej mnie jednak przeraża jej smrod XDDD tj u
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: 50 lat miała 4 lata temu, a wtedy jeszcze naprawdę wyglądała nieźle. Tutaj po prostu w tej chwili nakładają się różne czynniki, alkohol, wiek, jak również smutek i stres z powodu nieudanych związków, hejterskich spisków, zabrania dziewczynki, śmierci chomika i oczywiście przegranej PiS.
  • Odpowiedz
@zgubilem-konto: no, a już wtedy tankowała. XD więc miała naprawdę dobre geny. Laska miała wszystko od losu, poza zdrową głową. A nawet z nią, miała tyle bonusów, że mogłaby żyć lajtowo gdyby choćby minimalnie myślała. Tacy ludzie jak ona powinni latać co roku 2 razy (albo choć raz) do ciepłych krajów i nie przejmować się problemami jak Ty, czy ja.
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: Z jednej strony można ubolewać, że chora głowa i spapranie przez rodziców może tyle zepsuć, z drugiej nie ona jedna jest zaburzona czy chora psychicznie, nie mówiąc o uzależnionych i nie ona jedna miała trudne dzieciństwo i to prawdopodobnie tylko pod względem emocjonalnym, bo materialnie miała wszystko podsuwane pod nos. Tam musi po prostu coś nie grać ze zwykłym myśleniem.
  • Odpowiedz
@zgubilem-konto: byłem rozpieszczany jako dziecko i uwierz mi, to zostawia wpływ na całe życie. Masz wyższe oczekiwania, częściej syndrom "ale miało być inaczej!" gdy się nie udaje (bo porażki są zasypywane kasą), poczucie wyższości nad innymi. Pracuję nad tym i końca nie widać, skala zaniedbań jest duża. Nawet nie chcę wiedzieć co szczota miała w głowie, bo jej rodzice jeszcze bardziej nie chcieli niż mnie ;]. - śmiech przez łzy -
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: Ciężko powiedzieć, dużo ludzi miało dziwne akcje w domach (nie wyłączając mnie), ale nie wszyscy stoczyli się tak, jak szczota, a większość nie miała na starcie podanego wszystkiego na tacy, jak to było w jej przypadku. W jej przypadku to chyba jednak doszło jakieś trudno odwracalne #!$%@? w ustawieniach fabrycznych. Jeszcze może gdyby poszła na terapię 20 lat temu i wszystko przerobiła, to może dziś by była w innym miejscu.
  • Odpowiedz