Wpis z mikrobloga

Czekajcie bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem...
Unia która zwija przemysł ciężki do Chin i indii, która chce zrobić z UE zielony rezerwat mając obok Rosję z wlasną stalą, hutami, węglem, produkcją czołgów kilka dziennie, i setką pocisków artyleryjskich jest dobra, a konfederacja która chce zmian w UE i powrotu do braku regulacji i czystej konkurencji w UE jest ruską onucą?
#wojna
  • 20
  • Odpowiedz
@rafal-heros: Ograniczanie zużycia paliw kopalnych, jest dla UE korzystne, kraje UE dofinansowywały np. Rosję setkami miliardów dolarów rocznie, za zakup surowca którego sama Unia nie ma, a które to setki miliardów mogły być wydane w UE.
  • Odpowiedz
@rafal-heros: no tak, to jest argument tych eurokomuchow, ale wiesz co jest najlepsze? Że to do ludzi trafią xd i nie zagłosują ma konfe tylko ma czaskoskiego bo tak pięknie mówi o lepszym świecie a że będzie tylko gorzej to już tam nie ważne, ważne że te onuce mało głosów dostały, tak w TVN na nich gadajo to pewnie coś prawdy w tym jest zd
  • Odpowiedz
  • 3
@CheSlaw: Niemiec który się dorobił mówi Polakowi biedakowi ze już wystarczy tej pogoni za kasą i trzeba żyć w utopijnym ekologicznym tworze. Tymczasem reszta świata #!$%@? kasę bez zasad i reguł
  • Odpowiedz
Unia która zwija przemysł ciężki do Chin i indii

konfederacja która chce zmian w UE i powrotu do braku regulacji i czystej konkurencji


@rafal-heros: W jaki sposób jest to ze sobą powiązane? Choćby skały srał to koszty produkcji będą mniejsze tam niż tu
  • Odpowiedz
Czekajcie bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem...

Unia która zwija przemysł ciężki do Chin i indii, która chce zrobić z UE zielony rezerwat mając obok Rosję z wlasną stalą, hutami, węglem, produkcją czołgów kilka dziennie, i setką pocisków artyleryjskich jest dobra, a konfederacja która chce zmian w UE i powrotu do braku regulacji i czystej konkurencji w UE jest ruską onucą?


@rafal-heros: Ale jest różnica - nie podoba mi się polityka
  • Odpowiedz
@rafal-heros: a co ja będę miał z tego, że huta stali będzie stała u mnie za oknem? Oprócz raka. Częściowo o to chodzi w zmianach UE, żeby ludzie wewnątrz wspólnoty byli zdrowsi. W okresie grzewczym czasem decyduję się nie wychodzić na spacer, bo konfederaci palą opony w piecach i aż szczypie.
  • Odpowiedz
@rafal-heros: Można po prostu nie zgadzać się z niektórymi poglądami unii. Ale jak bosak wychodzi z szyldami "nie dla UE" jako mały wschodni kraj sąsiadujący z rosją to iks de. Baba startująca z list konfederacji oficjalnie zacheca wszedzie do brexitu.
Jedyną szansą dla małych państw europy na tle mocarstw pokroju rosji, chin i ameryki, jest solidarność i trzymanie się razem. Bez tego już przegraliśmy. Dlatego każdy myślący człowiek na poziomie rozwoju
  • Odpowiedz