Wpis z mikrobloga

Zachowanie Bartka i jego przydupsa w stosunku do Janka jest mega chamskie. Nie on zdecydował o tym że ma spać z nimi w sypialni. Nie on ich wybrał. To produkcja. Oni idąc do programu chyba są świadomi że dzieją się tam różne rzeczy, różne konfiguracje? Chyba się zapomnieli, bo zachowują się jakby to był ich prywatny hotel albo ich własne opłacone z własnej kieszeni wakacje że tak się panoszą. Ada też pokazała przy tym jaka jest na prawdę. Gdyby to oni mieli być nową osobą na pewno woleliby być przyjęci odrobinę milej…. #hotelparadise
  • 20
  • Odpowiedz
@nattalie: aż brak słów na to jakie powitanie nowemu zgotowali. Ada podporządkowała się zupełnie MotoMoto, ale ona bez niego w tym hotelu już nie istnieje, a jakikolwiek gest gościnności z jej strony do nowego, wiadomo czym by się skończył. Nie mniej, taktu, klasy, szacunku i zwykłej przyzwoitości brakło. Nie zdziwi mnie jeżeli to zaważy na ich być albo nie być.
  • Odpowiedz
  • 3
@nattalie byłoby miło gdyby zostali w jakiś sposób ukarani za swoje zachowanie wobec Janka. Kazać mu spać na komodzie… oby polecieli lub chociaż niech zostana rozdzieleni- może Ada poleci skoro Bartek podobno ma być w parze z Emi.
  • Odpowiedz
  • 0
@Barbarellaa może Ty Ado napisz kiedy w końcu zaczęła się ta 2 wojna światowa. Założenie konta 5 miesięcy temu nie oznacza że jestem lub byłam uczestnikiem. Konto kiedyś trzeba założyć i tyle.
  • Odpowiedz
@amanda12: widziałam, przejrzałam sobie jej profil. Jeszcze nie tak dawno pisała, że wykop to patologia a teraz sra żarem (albo żalem i zazdrością, uj wie) na lewo i prawo. Szkoda mi trochę takich ludzi
  • Odpowiedz
@bas_sko Ale o kim ty mówisz? Bo nie rozumiem 😅 Ja się do koleżanki zwróciłam, bo co pojawia się post o Adzie, to już wiem, że szanowna Eliza zawsze swoje trzy grosze dorzuca. Trochę to już pod obsesje dochodzi 😅
  • Odpowiedz