Wpis z mikrobloga

Z takich życiowych sukcesów to sobie cenię mojego
beefa z Sutrykiem z czasów pandemii, który (jak to on) nie wytrzymał psychicznie i musiał spiąć sie do jakieś Anona w internecie w sposób nieprzystający urzędowi.

Dorzucam w komentarzu świętej pamięci selerowy Bonus

P.s Jak uważacie reklamowanie swoją twarzą prywatnych podmiotów (będąc urzędnikiem państwowym) jest etyczne/zgodne z prawem?
#wroclaw #sutryk
kris006 - Z takich życiowych sukcesów to sobie cenię mojego 
beefa z Sutrykiem z czas...

źródło: IMG_20240419_182514

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@kris006 nie widzę tu nic nieetycznego. Jeśli promuje lokalne, małe biznesy z miasta, to moim zdaniem mieści się do w granicach i podchodzi pod promocję miasta. Gorzej jakby reklamował jakąś sieciówkę np. Zahira czy KFC
  • Odpowiedz
nie widzę tu nic nieetycznego. Jeśli promuje lokalne, małe biznesy z miasta, to moim zdaniem mieści się do w granicach i podchodzi pod promocję miasta. Gorzej jakby reklamował jakąś sieciówkę np. Zahira czy KFC


@nieocenzurowany88: Ciekawe jakbyś się czuł jako ich konkurencja, która musi patrzeć jak inne knajpy promuje prezydent.

I wśród kogo on to promuje? Wśród ludzi z Wrocławia, którzy i tak pójdą do tych knajp. Kwestia tylko do jakiej.
  • Odpowiedz
@kris006: zawsze mam beke z gróźb typu "zablokuję" xD typ sobie nie radzi to musi blok polecieć i może być zadowolony jak dziecko. Do tego mówi że ktoś ma kompleksy kiedy ten ktoś na nic nie narzeka.
  • Odpowiedz