Wpis z mikrobloga

@K-S-: mam to samo, brałem tylko LG i byłem zadowolony, brakuje mi ich w #!$%@? na rynku, przynajmniej coś tam próbowali innego robić niż wszyscy, teraz użytkuje Realme-moze być ale bez rewelacji, w tym roku przesiadka na one plus 12 będzie.
  • Odpowiedz
@Bergi pominąłeś bardzo istotną kwestię w ankiecie jaką jest system operacyjny smartfonu. W mojej opinii odgrywa to jedną z ważniejszych ról w procesie zakupowym. Wsparcie systemu przez producenta, częstotliwość aktualizacji pod kątem bezpieczeństwa itp. Druga sprawa, zaraz po bezpieczeństwie i wsparciu jest ekosystem danej marki, czyli integracja urządzeń, aplikacji i usług w obrębie produktów tej samej marki. Chodzi głównie o spójne i bezproblemowe doświadczenie z perspektywy właściciela jako użytkownika. No, generalnie ankieta
  • Odpowiedz
@Bergi: Spoko ankieta. Mam jeszcze kryterium "święty spokój" chcę żeby kupiony sprzet działał, nie wołał aktualizacji co tydzień, nie wymagał uwagim i nie spowalniał mnie. Jednocześnie nie chcę iśc w koszty więc flagowce nie.
  • Odpowiedz