Wpis z mikrobloga

do czasu, az ogien nie rozpali sie w baterii, to pozar elektryka nie rozni sie od pozaru spalinowki. Jak pozar jest na tyle mocny, ze rozgrzeje mocno baterie, to jest problem. Ale taki sam jest, jak zapali ci sie cysterna przewozaca paliwo lpg :D


@sylwek2k: cysterną nie parkujesz komuś pod chatą czy w garażu podziemnym...
  • Odpowiedz
@HrabiaZet silna nie jestem bo na silce nie bylam dawno, niezależna tez nie, bo nie znam się na tych sprawach. Niebieski mi zalatwia rzeczy zwiazane z autem, ja w zamian za to rzeczy związane z np. pielegnacja skóry - kupilam kremikow i teraz ma skore gladziutka i nawilzona jak pupka niemowlaczka ()
  • Odpowiedz
no tak bo samochody spalinowe się nie palą xD


@spinor: jak kretynie ma mi spłonać cały samochód spalinowy po przywaleniu w słup? Jedyne co może spowodować pożar to... bateria, bo ona akurat jest elektryczna.
  • Odpowiedz
@HrabiaZet:

xD

Wiadomo, cysterny z gazem nie jezdza po miescie, tylko teleportuja sie miedzy rafineria a stacja benzynowa. Na dodatek to stacje benzynowe znajduja sie na odludziach :D
  • Odpowiedz
ja w zamian za to rzeczy związane z np. pielegnacja skóry - kupilam kremikow i teraz ma skore gladziutka i nawilzona jak pupka niemowlaczka


@thighslapper0: No kto by pomyślał... pasta BHP i jazda a nie jakieś szatańskie specyfiki...
  • Odpowiedz
@Mateuszzzx: 1. kwas hialuronowy na oczyszczoną skórę twarzy, kropelkujesz na czoło, poliki, brodę, szyję i ewentualnie dekolt. Robię to rano i wieczorem. 2. kwas szybko się wchłania, więc od razu bierzesz krem nawilżający (kupiłam taki fajny od Eveline też z dodatkiem kwasu hialuronowego, kremik 200ml to starczy na trochę jeżeli samą buźkę będziesz smarował (jest on na całe ciało, nie tylko samą twarz).
Szybko, tanio, prosto. Krem kosztowal mnie około 15
  • Odpowiedz
@Mateuszzzx: Co Ty Mateuszku piszesz, to nie jest kwas do wstrzykiwania - hialuron owszem można wstrzykiwać (tak się powiększa usta dla kobiet czy szczękę dla mężczyzny i fakt jest ryzyko zatrzymania wody, bo tak hialuron działa), ale ten co smarujesz to tylko i wyłącznie NAWILŻA skórę, nie robi nic złego. :) Oprócz samego kwasu w tych do smarowania są też często inne dodatki, np. witaminki co poprawiają jasność skóry. Nie bój
  • Odpowiedz