Wpis z mikrobloga

#grafika #canva
Czesc.
Moje zdolności graficzne kończą się na rysowaniu domku w paincie. Muszę sobie zrobić ulotkę do firmy. Logo, kilka linijek tekstu i tyle. Próbowałem w canvie, ale ogranicza mnie wersja darmowa. Jest jakieś podobne narzędzie które można mieć za darmo lub mniejszą opłatę niż canva?
  • 11
  • Odpowiedz
Niestety wszystko co darmowe będzie nieintuicyjne. Kup sobie cave na potrzeby tego projektu, 100 zł to niewiele a naprawdę warto.
  • Odpowiedz
@ak44: Jak dobrze pamiętam to miesiąc w canvie masz za free wiec jeśli potrzebujesz tylko do tego jednego projektu to sobie możesz z tego darmowego skorzystać. Ogólnie zależy co tam cię dokładnie ogranicza, jeśli chcesz korzystać z tych gotowców to możesz sobie na podstawie nich zrobić coś od zera z rzeczy dostępnych za darmo.
Możesz też spróbować np adobe express, może akurat tam znajdziesz to czego potrzebujesz.
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@fuurin z tego co pamiętam chodziło o wybranie formatu( w podstawowe był tylko a4) a do drukarni chce dać coś mniejszego niż a5
  • Odpowiedz
@ak44: Do zmiany rozmiarów aktualnie otworzonego projektu faktycznie trzeba premium, ale to przecież wystarczy sobie utworzyć nowy projekt o odpowiednich rozmiarach i przekopiować to co się miało na tym pierwszym
  • Odpowiedz