Wpis z mikrobloga

#ankieta

Sluchajcie!

Powiedzcie mi prosze, do kogo ze spotkanych w zyciu kobiet byscie najbardziej dopasowali okreslenie "jedza"?
Takie starozytne okreslnie.

Poprosze o informacje tego typu (bec!): czy rodzina, jaki stopien pokrewienstwa-relacji, jakie cechy najbardziej wam pokazaly, ze to jedza, jakie zachowania szczegolnie dziwne / zle zapamietaliscie?

Kolega pytal, to tez dalej pytam.

Sebastian
  • 24
  • Odpowiedz
  • 1
@atteint: O ja pier*ole... pierwsze jej wpisy widze i juz mam dosc, ale czytam jeszcze troche dalej, szukam roznych odpowiedzi na pytania z mojego zycia, dzikie (mialem napisac "dzieki"...) Bracie!
  • Odpowiedz
@StaraDusza Mój wybitny kontent nie jest dla każdego. Bieda umysłowa na pewno nie będzie w stanie docenić kwiecistego, wręcz poetyckiego języka, którym się posługuję. O podskórnych metaforach i subtelnych porównaniach, kierujących czytelnika w inny świat, o którym boi się nawet pomyśleć, z uwagi na jego przytłaczające piękno, to już nawet nie powinnam wspominać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Winogrono_bez_pestki1: Masz jakis znak na czole? Jak sie modlisz / medytujesz, to cos ciekawego doswiadczasz? Czy lustro rozumiesz jako przenosnie do tego "ze to ty jestes tymi rzeczami", czy lustro to przejscie do innego swiata? Mozesz mi napisac (tak, zeby po polsku fonetycznie dalo sie odczytac i wykonac) jakies zaklecie magiczne, ze przy mojej aktywnej mocy gwiazdy, jak czegos bede chcial i to zaklecie od ciebie wypowiem, to to sie stanie?
  • Odpowiedz