Wpis z mikrobloga

Pijcie ze mna kompot!!
Ja juz wiecej dzieci miec nie bede :D
Fajnie jest zyc w Uk ktora szanuje prawo obywateli na tyle ze pozwala kobietom sie podwiazac w ramach funduszu zdrowia. W Polsce za wykpnanie takiego zabiegu grozi lekarzowi do 10 lat() ale wazektomia jest juz spoko.
Zreszta tutaj kazda antykoncepcja dla kazdego jest darmowa i to jest piekne.
Zabieg spozniony bo planowalam skonczyc na dwojce dzieci no ale.
Niestety ginekolog w Polsce mi ta opcje odradzal bo: "z mezem sie mozesz jeszcze rozstac i co???". Aaaa czyli ja mam ryzykowac ciaza bo moze jest tam jakis typ ktory kiedys w przyszlosci bedzie chcial miec ze mna dziecko... Szkoda ze mi sie Pan Doktor najmlodszym dzieckiem nie zajmuje kiedy ja z mezem remontujemy nasz dom....
Ginekolog mowiacy ze wkladka to taka super antykoncepja nie wspomnial ze wypadaja one w jakis 7% przypadkow, gdzie to ja mialam obawy i juz wtedy plan na swoje zycie.
No ale w koncu po ostatniej ciazy, decyzja czy aborcja czy jednak nie(to tez jest w UK dostepne). Po ciazy ktora byla noszona w strachu przez wkladke ktora byla w macicy i spowodowala krwiak, ciazy ktora skonczyla sie wywolywaniem porodu miesiac przed czasem, here I am.
Etap ciaz jest zamkniety ;)
Uk jest super ;)
czelabinka - Pijcie ze mna kompot!!
Ja juz wiecej dzieci miec nie bede :D
Fajnie jest...

źródło: 20240418_091003

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@czelabinka: po wpisie to albo zrobiłaś to dla atencji albo masz coś nie tak z deklem że tak się emocjonujesz, no ale gratki, teraz mąż może lać jak w dupę i nic się nie stanie, brawo ty.
  • Odpowiedz
@czelabinka: To ty robisz wielkie wydarzenie z faktu, że twój facet nie będzie musiał się kontrolować. W dodatku jak każda tępa dzida, rozumujesz tylko w kategoriach seksu bo tylko on ma dla ciebie jakąkolwiek wartość i mierzysz wartość mężczyzny przez jego pryzmat. Podręcznikowy pustak.
  • Odpowiedz