Wpis z mikrobloga

@Saddam_Husajn: ty jakiś upośledzony jesteś? Nigdzie nie popieram Rosji, i nigdy nie będę, a te bajki o trolowaniu to sobie w cztery litery włóż.

Nie widzisz absurdu, że jeśli zaczniemy ukrów wysyłać, to przy niekorzystnym zbiegu okoliczności, przegranej ukrów, wplataniu Polski w wojnę, twojej ucieczce za granicę to kraj, w którym będziesz egzystować, spakuje cie do busa i wywiezie w #!$%@? z powrotem do Polski tylko po to, żebyś zginął. Legit
  • Odpowiedz
Nie widzisz absurdu, że jeśli zaczniemy ukrów wysyłać, to przy niekorzystnym zbiegu okoliczności, przegranej ukrów, wplataniu Polski w wojnę, twojej ucieczce za granicę to kraj, w którym będziesz egzystować, spakuje cie do busa i wywiezie w #!$%@? z powrotem do Polski tylko po to, żebyś zginął. Legit w ciul. Nie ma co, żyć nie umierać.


@G06DbT: Na tym będzie polegała pomoc dla Polski od krajów NATO z artykułem 5 ( ͡
  • Odpowiedz
@Pabick: a nie no, jak tak to okej.

Ktoś, kto wyjechał nie wiem, 30 lat temu zostałby eksmitowany z powrotem do Polski, chociaż nie czuje z nią żadnej więzi. Fajnie, no fajnie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@koala667 nie no to paranoja jest. jesli to poprzemy to potem nas tez tak beda lapac jak psy jak uciekniemy.

dlaczego ukrainiec jest gorszy od ukrainki, on tu przyjechal ciezko pracowac na przyklad na budowie a ktoa go sila na front zawiezie?
  • Odpowiedz
@G06DbT: ty jakiś upośledzony jesteś?

tak, trafiłeś, ukrofile są upośledzeni. Nie chcesz jeść ukraińskiego zboża, nie chcesz dawać im miliardów = jesteś onucą ruską.
  • Odpowiedz
  • 1
@Pabick Niestety ale do wielu ludzi to jeszcze nie dociera że nikt na zachodzie nie będzie umierał za Gdańsk i Białystok. Na lekcjach historii zamiast dat bitew powinno się uczyć dzieci wyciągania logicznych wniosków z historii.
  • Odpowiedz
@koala667: ja też nie będę umierał za gdańsk i białystok bo zwyczajnie #!$%@? mnie p0lska XD i tak samo myślą większość saszek które z swojego #!$%@?łka uciekły
  • Odpowiedz
@koala667: I co, też bedą łapać u nas tylko Saszki powyżej 25 roku życia? Przecież to kuriozum, niby im żołnierzy brakuje, a baby uciekły/nie są wcielane do woja; młodzi uciekli albo siedzą i piją kawę w kijowskich kawiarenkach; a stare chłopy na front
  • Odpowiedz
@koala667: No i jak komik sobie wyobraża niby to odsyłanie ukrów z Polski na Ukrainę? Będą jeździły polskie służby na koszt podatnika i pytały losowych ludzi czy są z Ukrainy i czy nie reflektują robić za mięso armatnie na froncie? Czy może będą jeździć pod ich miejsce zamieszkania, gdzie pewnie dobra połowa z nich nawet nie ma miejsca zameldowania? Może będą jeździć do zakładów pracy, gdzie pracują i są zarejestrowani w
  • Odpowiedz