Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie pixela 8 pro i cały czas mam problem z lokalizacją. Jak wchodzę w mapy to dobrze pokazuje lokalizację, ale jak tylko ustalę gdzieś trasę i jadę to zaczyna wariować, gubi moją lokalizację, informacja "utracono połączenie GPS" itp. w każdej innej aplikacji map jest to samo. Myślałem że może jakiś wadliwy model, ale jak wyłączę trasę i pokazuje po prostu mapę to od razu jest prawidłowa lokalizacja. Co to może być? Ktoś miał taki problem?
#smarthome #pixel #pytaniedoeksperta #pytanie #pomocy #elektronika #gps #problem
  • 5
  • Odpowiedz
@dzikiwonsz21 Już od jakiegoś czasu są problemy z sygnałem GPS w niektórych miejscach polski, wpisz w google zakłócenia gps polska, i sprawdź czy jesteś w tym obszarze.
  • Odpowiedz
Jak dla mnie wada fabryczna. Na reklamacje. Zainstaluj sobie program GPS test i porównaj wskazanie siły sygnału z innym telefonem.
  • Odpowiedz
@dzikiwonsz21: Mam ten tel od premiery i nigdy nie miałem żadnego problemu z lokalizacją (głównie śląskie). Więc albo jakaś wada fabryczna, albo faktycznie zakłócenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@senq87 testowałem i na starym telefonie sygnał jest taki sam. Właśnie nawet jak to zareklamować skoro lokalizacja działa, ale gdy odpalasz trasę żeby ci pokazywało kiedy gdzie skręcić wtedy zaczyna dostawać #!$%@?. Wyłączysz trasę i normalnie lokalizuje na mapie jak trzeba
  • Odpowiedz