Wpis z mikrobloga

@Mr_Beniz słuchaj, nadgodziny w weekend, przyjdziesz? Nie?!, jak śmiesz!? Nadgodziny to nagroda dla pracownika, ale ok, tylko bądź świadomy, że kiero weźmie to pod uwagę przy przyznawaniu podwyżki.
  • Odpowiedz
kiero weźmie to pod uwagę przy przyznawaniu podwyżki.


@Berkel_88: no, tak jak u mnie, podwyżki w wysokości 1,5%. To jak spluniecie ludziom w twarz.

Ostatnio na zebraniu nawet prezes powiedział, że firma ma za duże koszty. To niech zwolnią wszystkich. Brak ludzi = brak kosztów = brak problemu.
  • Odpowiedz
@Berkel_88: ja w poniedziałek zostałem półtora godziny dłużej. Nie musiałem, ale chciałem. I nie zostałem dla firmy, bo firmę to #!$%@?. Zostałem dla chłopaków i im pomogłem, żeby mogli sobie spokojnie kołchozować.
  • Odpowiedz
@G06DbT u mnie zostajesz na 8 lub wcale. Ja przestalem się tym kierować, zeby innym bylo lżej. Jestem zdania, że jak brakuje obsady, to maszyny wolniej, ale jest wciąż za dużo takich co tek nie uważają i nadal znajdują chętnych.
  • Odpowiedz
@Berkel_88: ja nie jestem guzikowym, więc do mnie się nie stosują te zasady o 8h. A zostałem, bo chłopakom maszyna nie działała, a że zacząłem o 12, to zeszło do jakoś 14:30, potem trzeba było posprzątać, ogarnąć się, i do domu.
  • Odpowiedz