Wpis z mikrobloga

Pytanie do wykopków spod tagu #famemma

Dlaczego dajecie się obrażać kobiecie na własnym ''Terenie''? aby jechała po was jak jej się podoba?

Widziałem, że niektórzy nawet do niej simpili, a ona nawet nie odpisała. Jak się z tym czujecie, że ona ma was za osoby jak na screenie powyżej, a wy jeszcze sie jej przymilacie xdd
k.....y - Pytanie do wykopków spod tagu #famemma

Dlaczego dajecie się obrażać kobiec...

źródło: xdd

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@kopernikplay: świat się skończył, wykopki przymilają się do szona bo ten im raczy odpisywać. a tak wgl to normalizowanie kuhestwa w każdej formie jest oznaką naszych "nowoczesnych" czasów. to się powinno niszczyć w samym zarodku a nie jeszcze przyklaskiwać xD
gdzie jak gdzie, ale na wykopie się tego nie spodziewałem
  • Odpowiedz
@kopernikplay: Mozna sie obrazic tylko co do pierwszego, chociaż nie wiadomo, moze mieć racje, Przy drugim, to ten sknna ją ciągle cisnął. A Supernowak to z tego co pamietam obrońca nitra, ktory przybyl tu mniej wiecej wtedy gdy byla z nim drama i prawdopodobnie jest jego widzem, wiec to nie jest prawdziwy wypok i w takich okolicznościach mozna go obrazać
  • Odpowiedz
  • 1
@essos: Szczerze mówiąc to przejechałem tylko na szybko jej profil i ostatnie wpisy.

Mi chodzi o całokształt, że ona obraża wykopków, a mało kto reaguje. Jak gural zaczepił, to była pełna mobilizacja.
- Wiesz, taka solidarność. Tylko wykopek może obrażać drugiego wykopka i nikt więcej.

Co do tamtego fana mleko, to może i racja, ale tamten wpis nie dotyczył nitra. Może i jest głupi, ale obraziła wykopka, a jego obrażać
  • Odpowiedz