Wpis z mikrobloga

#przegryw #pieklomezczyzn #blackpill #radio #logikarozowychpaskow #logikateczowychpaskow #bekazfeministek
Właśnie przed chwilą wracając długą trasą z roboty, niestety dane mi było włączyć w radiowej jedyneczce (która od dawna jest już polska tylko z nazwy) ułożoną w myśl założeń tuskowych, tęczowych dziennikarzyn audycję popołudniową (prowadzoną przez jakiegoś Patryczka Michalskiego - też homo), a jej tematem przewodnim było oczywiście kobiety na politechniki... i dzwonił do jakiejś dzidy o imieniu Agnieszka, będącej kierowniczką firmy z Koszalina zakładającej szamba... najlepiej niech się w nim już utopi na zawsze... i właśnie dlatego jestem w trakcie oczekiwania na paszport, bo jako samotny chłop po przejściach i w słabo płatnej pracy nie mam tu nic, czego mógłbym bronić, a na pewno nie takich franc, bo za swoją samotność i ilość pozytywnych doświadczeń równą okrągłemu zeru dać się zaszlachtować w okopie na pewno nie dam, ani tym bardziej za takie france, które będą polerować berło obcokrajowcom, jak nas zagonią na rzeź
  • 16
  • Odpowiedz
@noonchodzewsciekly: yyy słuchałeś radia, ktoś dzwonił do Agnieszki z firmy kopiącej szamba dlatego czekasz na paszport i jedziesz gdzieś gdzie nie ma takich złowrogich Agnieszek?

Szacun, ja bym się nie odważył.
  • Odpowiedz
@Erikaa widzę, że czytanie ze zrozumieniem boli... Nic nie zrobiła, wpisała się w pełni w obecną feministyczną nowomowę, że kobiety do budowlanki, ale na stołek kierowniczy, a nie do ciężkiej roboty... Chełpila się co to nie ona poza tym
  • Odpowiedz
@rekkin: Nie słuchaj radia. Proste.
@noonchodzewsciekly Może Cię zmartwię albo pocieszę ale takich Agnieszek jest niestety pełno na świecie.
Tak z ciekawości to gdzie chcesz wyjechać? Bo tak po prawdzie to nie ma kraju którego należy bronić pod przymusem.
  • Odpowiedz
@noonchodzewsciekly: ee no skoro poszła na studia i je skończyła, zrobiła uprawnienia czy co tam potrzebuje do swojej pracy to chyba sobie zapracowała na swoje stanowisko, nie dostała tego za darmo, i też nie jest to łatwa robota. Edukacja w Polsce jest darmowa. Też skończyłam studia budowlane, i chłopom bynajmniej nie zabraniają studiować na polibudzie, życzę Ci żeby gdzie tam sobie pojedziesz kobieta była Twoim szefem :-)
  • Odpowiedz
@Erikaa tak się składa, że pracuje w sfeminizowanej na maksa administracji samorządowej, trafiłaś jak w kibel, spływaj na czarną, szefostwo też głównie psychiczne, roszczeniowe babska z przerośniętym ego, a główny szef stary dziad skrajny feminista
  • Odpowiedz
@Erikaa i jakby nie miała benefitow w postaci programów kobiety na uczelnie techniczne, to w życiu by nie skończyła, ta wasza babska intuicja normalnie prześwietla jak świdrem... Dlatego nie oddam za to państwo i społeczeństwo nawet tyle, co brudu za paznokciem, za wasze miejsce na ziemi, bo na pewno nie moje juz od dawna emigracja wewnętrzna
  • Odpowiedz
@Xing77 że się już nie angażuje w żadne sprawy tego kraju, na które i tak nie mam wpływu, na wybory też poszedłem na siłę ostatnie dwa razy i tylko dlatego, że była zwłaszcza na wiejską intensywna kampania sorosowska zachęcająca julki do głosowania...
  • Odpowiedz