Wpis z mikrobloga

@fizzly: Ja to mam cicha nadzieje, ze odbije im sie czkawka, za kazdy zestaw ktorego cene wymyslili z dupy. Np za zuraw liebherra, titanica, at-at czy chirony i siany. Mysle ze szybko zycie ich zweryfikuje tak jak to mialo miejsce w okolicach 2000 gdzie byli na krawedzi, a teraz w obliczu zblizajacych sie podwyzek wszystkiego ich zabaweczki beda sie coraz slabiej sprzedawac, przynajmniej te z debilnymi cenami.
  • Odpowiedz
@TomSz: zamówiłem 3 szt. Tego visual dictionary w marcu, data doręczenia 18 października ( ͡° ͜ʖ ͡°) Amazon znowu sprzedaje więcej niż ma na stanie
  • Odpowiedz
@Scc_1: no to był presale więc nie mieli na stanie ;) ale dziwne że mi przysłali dokładnie wtedy kiedy mieli a Tobie taką datę
  • Odpowiedz
@Scc_1: dopiero teraz to chwyciłem do rąk przejrzeć i mam wrażenie, że to powinno być dodawane jako gratis do zestawów UCS. Fajne, ale trochę dziwnie za to płacić.
  • Odpowiedz
@Scc_1: zawartość spoko, ale to jest reklamówka ich produktów za 100zł... by mogło być dorzucane do ich zestawów za które daje kilka tysięcy w gratisie
  • Odpowiedz