Wpis z mikrobloga

Ogolnie przez ostatnia dzialalnosc KO stalem sie wiekszym hejterem Tuska, Hetmana i reszty koalicjantow deweloperskich niz moi starzy.

A musicie wiedziec, ze moi starzy dostaja piany jak tylko widza Dolana w tv i wyzywaja go od niemieckich agentow xD

To jest pierwszy tak szkodliwy projekt, ktorego negatywne efekty juz bolesnie odczuwamy, mimo ze nie zostal jeszcze wprowadzony xD

Pierd*oole te partie, ktore sa w sejmie, wszyscy siebie warci, beda namawial jak tylko moge, zeby glosowac na jakichs pokemonow z partii piwa.

Zanim mi wyskoczy jakis bot pisowski czy platformiany, to macie tu dowod, ze kiedys bylem mocno antypis (dalej jestem)

#nieruchomosci #polityka
  • 43
  • Odpowiedz
@makamele: poczekaj na rachunek za prąd lipiec ja już dostałem prognozę ze 157 na 260 przy tym samym zużyciu trudno skoro świat płonie a Indie srają do Gangesu my musimy płacić - przynajmniej oszczedze na paliwie bo nie wjadę do miasta starym samochodem z 2008 roku
  • Odpowiedz
@makamele mam dokładnie to samo. Nie spodziewałem się że z po będzie lepiej ale przynajmniej że ukruca ten #!$%@? scojal zapoczątkowany przez zjebow z PiS. #!$%@?, następnym razem głosuje na konfederację.
  • Odpowiedz
To jest pierwszy tak szkodliwy projekt, ktorego negatywne efekty juz bolesnie odczuwamy, mimo ze nie zostal jeszcze wprowadzony


@makamele: Jak pierwszy ? Pierwszy to był BK2. Ten nie jest tak bardzo szkodliwy, single z wypłatami po 20k się na niego nie załapią.
  • Odpowiedz
To jest pierwszy tak szkodliwy projekt, ktorego negatywne efekty juz bolesnie odczuwamy, mimo ze nie zostal jeszcze wprowadzony xD


@makamele: spokojnie oni dopiero się rozkręcają xD

Za 3 lata ludzie z płaczem będą wspominać czasy dobrej zmiany xD
  • Odpowiedz
@makamele: wykopki odkrywaja prawdziwe oblicze tuska, niektorzy tutaj to poklony mu prawie skladali juz ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak widac, mozna zrobic w #!$%@? caly narod po raz kolejny pod plaszczykiem pieknych obietnic.
  • Odpowiedz
@bzyku95 ale razem to lewica. Potworni populiści. Obawiałabym się jakby konfa przejęłaby władzę ale z lewakami to byłaby totalna destrukcja państwa.. Nie ma juz lewicy jak za czasów Millera
  • Odpowiedz