Wpis z mikrobloga

Jestem ciekaw jak tam nastroje w wielkiej rassiji po tym jak przeczytali, że Izrael z NATO ziomkami USA i UK zestrzelili 99% dronów i pocisków, a oni nie potrafią ogarnąć jakiejś samoróbki Ukraińców.

#ukraina #rosja #wojna
  • 12
  • Odpowiedz
@xeacaex:

A ja jestem ciekaw jak tam nastroje w zwycięskiej Ukrainie :) Po tym gdy przeczytali, że Izrael z NATO ziomkami USA i UK zestrzelili 99% dronów i pocisków, a nie potrafią ogarnąć jakiegoś rosyjskiego ataku.

Jeszcze gdyby 99% było prawdą... i robienie statystyki łącznie z latającymi kosiarkami i balistykami to już wyższy poziom manipulacji.

Próbuj dalej, propagandysto :D
  • Odpowiedz
@Thorrand: Nie powinieneś pisać "jakiegoś rosyjskiego ataku" . możesz nie odebrać pełnej wypłaty . Wystarczy że napiszesz "rosyjskiego ataku" , sformułowanie "jakiś " jest raczej negatywne i cenzor to wychwyci.
  • Odpowiedz
  • 0
@Thorrand: propagandysto? XD Człowieczku, spójrz na swój profil, kto tu ma 99% contentu na tagu o wojnie i pisze swoje wysrywy? Cieszy mnie to, że widzę technologię zachodu radzącą sobie lekkim pierdnięciem z irańskimi dronami, i to, że gdyby przyszło co do czego to rosyjskie psy by zostały zjechane w trzy dni.
  • Odpowiedz
@xeacaex:

Ahhh... znowu 99% :) Tak samo prawdziwe, jak skuteczność obrony przeciwlotniczej :D

że gdyby przyszło co do czego to rosyjskie psy by zostały zjechane w trzy
  • Odpowiedz
  • 0
@Thorrand: ruski piesku, czy Ty naprawdę porównujesz wysyłanie broni (nie nowoczesnej, ale jakiś reliktów) Ukraińcom do tego jaki byłby wynik wojny NATO z rosją?

500? Z waszych zapijaczonych bukrów to może co najwyżej 20 poleci :-)
  • Odpowiedz
A ja jestem ciekaw jak tam nastroje w zwycięskiej Ukrainie :) Po tym gdy przeczytali, że Izrael z NATO ziomkami USA i UK zestrzelili 99% dronów i pocisków, a nie potrafią ogarnąć jakiegoś rosyjskiego ataku.


@Thorrand: whatoboutism to stara ruska metoda manipulacji. Obnażacie się towarzysze na każdym kroku. Wszędzie gdzie napisać coś nagatywnego o rosji, nagle niczym dżin z butelki pojawiasz się ty pisząc negatywy o Ukrainie. Jesteś obrzydliwy jak
  • Odpowiedz
@missioncritical:

Ale wpis Mireczka (OPa) nie jest (moim zdaniem) nacechowany negatywnie względem Rosji. Jest zwyczajnie debilny :) I kłamliwy. Więc pytam, po co tworzyć takie wpisy?

On mi nie odpowiedział. Może Ty spróbujesz? Widzę, że masz dużą wiedzę więc... :)
  • Odpowiedz
@xeacaex:

Ale jaka prawda?

9 rakiet balistycznych przedarło się przez obronę przeciwlotniczą + przy dużym zaangażowaniu lotnictwa innych państw.

To nie jest 99%
  • Odpowiedz
  • 0
@Thorrand: no dobrze, przepraszam, 97% ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W sumie to ciekawe kogo to byla zasluga, obrony przeciwlotniczej czy po prostu gownianych pociskow Iranu xD ''Of the 120 ballistic missiles fired by Iran, about half of them failed on launch or crashed mid-flight, one of the officials told CBS.''
  • Odpowiedz