Wpis z mikrobloga

No więc było tak jak przewidziałem. Irański odwet był do przewidzenia.. wcześniej zapowiedziany, długo trwający, tak żeby Izrael przygotował się na zdjęcie wszystkich dronów. Z 300 dronów została uszkodzona "delikatnie" baza wojskowa i jednocześnie Iran powiedział "i tym akcentem kończymy" Izrael zapowiadał odwet za odwet. Ale USA przetrzymało Izrael niczym pijanego wujka na weselu idącego z pięściami na innego wujka.
Brzmiało groźnie. Skończyło się podobnie jak irański odwet na USA z czasów Trumpa.
Pewnie główne koszty to zestrzelenie dronów.. ciekawe ile to mogło kosztować( ͡° ͜ʖ ͡°) (sprawdziłem.. podobno około 5,5 mld złotych)

#izrael #wojna #iran #polityka #sejm #ukraina #polska
  • 1
  • Odpowiedz
No więc było tak jak przewidziałem.


@arturek98c: Akurat o tym ataku to większość komentatorów mówiła. Nawet niektórzy sugerowali, że coś jebnie pod koniec ramadanu. Trochę się spóźnili, no ale #!$%@?.

Izrael zapowiadał odwet za odwet. Ale USA przetrzymało Izrael niczym pijanego wujka na weselu idącego z pięściami na innego wujka.


Izrael już od dawna ignoruje jakiekolwiek zalecenia i polecenia Amerykanów, więc teraz może być tak samo.

Brzmiało groźnie. Skończyło się podobnie
  • Odpowiedz