Wpis z mikrobloga

Hej, chce zrobić sobie budżetowe nagłośnienie w aucie, głośniki jakieś tam mam hertze i wzmaka też jeszcze nie podłączone ale nie to jest tematem, pytanie tyczy się wygłuszenia drzwi, słyszałem że bardzo dużo to daje i dobrze to na start zrobić i do tego zastosować dystans do głośników, czy do wygłuszenia wystarczy mi taką mata jak na zdjęciu i będzie dobrze? Czy do tego potrzeba jeszcze jakiejś pianki? Bo różnie piszą na google, nie jestem żadnym audiofilem, chce żeby jakkolwiek to zagrało bo obecne fabryczne to już pierdzą.

#audiovoodoo #audio #caraudio #samochody
Tomekv23 - Hej, chce zrobić sobie budżetowe nagłośnienie w aucie, głośniki jakieś tam...

źródło: temp_file4546533853646402016

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Wygluszenie robi KOLOSALNA różnice. Budżetowo styknie :) dawniej po taniości robiło się alubandą dekarską ale śmierdziała w lato :D, wyklejasz wnętrze za szybą, i od przodu wszystkie dziury. Pod glosniki dystanse z mdf
  • Odpowiedz
@Tomekv23: Najprościej sobie policzyć wysokość i szerokość drzwi i masz wtedy z zapasem na blache drzwi dajesz 1 warstwę, dużo też zalezy od auta jedne mają małe otwory montazowe na podnośnik szyb a inne takie przykrecane panele np vagi, wtedy warto dać druga warstwę też na te płyte, pianke stosuje sie pod plastiki bo więcej wibracji z drzwi się wydobywa podczas głośnego odsłuchu i tutaj warto mieć kilka grubości typu 3mm
  • Odpowiedz