Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z obecnych na tagach #ekstraklasa #mecz jest jeszcze klientem starego UPC i posiada pakiet Canal+ Select? Czy w tym pakiecie są programy C+Sport 3 i C+Sport 4, czy jednak będę musiał dzwonić do play i płacić dodatkowo za ich włączenie? Ostatnio nie mogę oglądać wszystkich meczów najlepszej ligi, bo właśnie są puszczane w tych dwóch kanałach. Wcześniej nawet jak jakieś spotkanie leciało na c+3 lub c+4 to i tak transmisja była też c+sport, c+sport 2 lub c+premium
#upc #play #telewizja #programy
  • 3
  • Odpowiedz
Nie wiem o co chodzi, raczej dodatkowa płatność za ekstraklasę nie ma sensu, skoro pakiet canal+ był np. przez mojego ojca brany właśnie ze względu pod tę ligę. Wczoraj właśnie też zauważył, że nie może oglądać tych meczów. Tragedia
  • Odpowiedz
@handballer: mam tak samo xD też się strasznie #!$%@?łem że nagle nie mogę oglądać ekstraklasy, nawet chciałem w ogóle z tego C+ zrezygnować, a teraz patrzę i C+ Sport 3 i 4 są. A jeszcze w tygodniu mi w UPC mówili że muszę cośtam dopłacić więcej i tego nie mam w pakiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ależ tam jest burdel po przejęciu przez play
  • Odpowiedz