Wpis z mikrobloga

Tak rozpisujecie się kto z kim mógłby zawalczyć na next gali to rzeczywiście zestawienie Kaczorka vs Natan by mogło oddać.

Natan jest teraz w czarnej dupie, ciekawe czy go serio Baxton z Fame wykluczył, może Kaczora dobrze poddymiać bo to w końcu git plus Marcoń zawsze gada źle o ćpaniu itd. (uj że farmazoni bo sam to robi xd ale chodzi o show) do tego kontekst prawdziwego wybrańca wypoku, można to ładnie opakować. Były ulubieniec vs obecny.

Oczywiście wszystko zależy czy Natan by dobrze poddymił Kaczora ale wydaje mi się że z chęci powrotu miałby sporą motywację.
#famemma
  • 7
  • Odpowiedz
@Gandarth i co natan więcej poddymi, bez wykopu na którym były pisane mu teksty i pytania? Będziemy pisać natanowi robiąc friendly fire kaczorowi? Ja np. Nie miałbym serca ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Gandarth: dla kaczora to trzeba dawac ludzi o skrajnie odmiennych poglądach a do tego poddymiających. ja tam aktualnie raczej nie wierze w natana, potrzebny jest ktoś kto uwolni bestie z kaczora tak jak redaktor kapela. Ja bym celował może w jakiegoś jego byłego kolege rapera czy coś. Może tego całego Petera Gang PP ogarną i sie zacznie publiczne pranie brudów
  • Odpowiedz
  • 1
@Dingik: Tylko właśnie problem z tym że nie ma drugiego Kapeli, najszybciej Paramaxil ale on aż tak go nie poddymi. Chyba żeby Prime znalazlby jakiegoś nowego lewackiego gladiatora xd
  • Odpowiedz
  • 0
@korni007: No ale zobacz już jest dysonans moralny xd i o to chodzi w takiej walce większość by była za kaczorem ale pewnie część by Natanowi pomagała.
  • Odpowiedz