Aktywne Wpisy
Darthal +28
Wyobrażacie sobie w ogóle leżeć razem z dziewczyną, gdy ona jest przytulona do was, oglądać jakiś film na netfliksie, całować się w między czasie, dotykać, spać razem czując jej ciało obok. To uczucie że ona was kocha, pożąda was, stara się. Przecież to musi być coś zajebistego.
#samotnosc #przegryw
#samotnosc #przegryw
kvvach +260
Jeśli chcesz być wołany do kolejnych terminarzy zaplusuj ten wpis:
https://wykop.pl/wpis/72994801/jesli-chcesz-byc-wolany-do-kolejnych-codziennych-t
Dobrej niedzieli
///Piłka nożna///
Ekstraklasa
12:30 - ŁKS Łódź - Radomiak Radom, CANAL+ Sport 3
15:00 - Jagiellonia Białystok - Cracovia, CANAL+ Sport 3
17:30 - Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław, CANAL+ 4K Ultra, CANAL+ Sport 3, CANAL+ Premium, TVP Sport, TVP 2
I liga
12:40 - Lechia Gdańsk - Bruk-Bet T., Polsat Sport
15:00 - Znicz Pruszków - GKS Tychy
18:00 - Podbeskidzie B-B - Polonia Warszawa, Polsat Sport Premum 1
II liga
12:00 - Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg, sport.tvp.pl
16:00 - Zagłębie Lubin II - Radunia Stężyca
17:00 - GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa
Anglia, Premier League, Viaplay
15:00 - Liverpool - Crystal Palace, CANAL+ Sport 2
15:00 - West Ham - Fulham
17:30 - Arsenal - Aston Villa
Anglia, Super League kobiet, Viaplay
19:45 - Arsenal K - Bristol City K
Francja, Ligue 1
13:00 - Le Havre - Nantes
15:00 - Clermont - Montpellier
20:45 - Lyon - Brest, CANAL+ Sport 5, Eleven Sports 2
Hiszpania, LaLiga
14:00 - Las Palmas - Sevilla, CANAL+ Sport
16:15 - Granada - Alaves, Eleven Sports 2 i 4
18:30 - Ath. Bilbao - Villarreal, Eleven Sports 2 i 4
21:00 - Real Sociedad - Almeria, Eleven Sports 3
Niemcy, Bundesliga, Viaplay
15:30 - Darmstadt - SC Freiburg
17:30 - Bayer Leverkusen - Werder Brema
Niemcy, 2. Bundesliga, Viaplay
13:30 - Braunschweig - Hannover
13:30 - Magdeburg - Hamburger SV
13:30 - St. Pauli - Elversberg
Niemcy, Bundesliga kobiet, Viaplay
18:30 - Duisburg K - Bayern Munich K
Włochy
12:30 - Napoli - Frosinone, Eleven Sports 1 i 4
15:00 - Sassuolo - AC Milan, Eleven Sports 1
18:00 - Udinese - AS Roma, Eleven Sports 1
20:45 - Inter - Cagliari, Eleven Sports 1
Portugalia
21:30 - Benfica - Moreirense, Eleven Sports 4
Belgia
13:30 - Club Brugge KV - Royal Antwerp FC, Eleven Sports 2
Czechy
18:00 - Pilzno - Slavia Praga, Polsat Sport Premium 3 i 5
Holandia
14:30 - Sittard - Feyenoord, Polsat Sport Premium 1 i 3
16:45 - Ajax - Twente, Polsat Sport Premium 4
Słowenia
15:00 - Bravo - Maribor, SportKlub
20:15 - Domzale - O. Ljubljana, SportKlub
Szkocja
13:00 - Ross County - Rangers, Polsat Sport News
Turcja
12:30 - Pendikspor - Basaksehir
15:00 - Hatayspor - Istanbulspor
15:00 - Rizespor - Antalyaspor
18:00 - Karagumruk - Fenerbahce
USA, MLS, Apple TV
20:30 - Atlanta Utd - Philadelphia Union
22:45 - St. Louis City - Austin FC
///Tenis///
ATP 1000 Monte Carlo, finał
15:00 - Ruud C. - Tsitsipas S., Polsat Sport Extra
///Siatkówka///
PlusLiga, 1/4 finału
14:45 - Projekt Warszawa - Bogdanka Luk Lublin Polsat Sport
17:30 - Asseco Resovia - Trefl Gdańsk, Polsat Sport
20:30 - mecz o 9. miejsce - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Skra Bełchatów, Polsat Sport
Włochy, 1/2 finału
18:00 - Itas Trentino - Mint Vero Volley Monza, Polsat Sport News
///Piłka ręczna///
Mecz towarzyski kobiet
14:15 - Polska K - Brazylia K, TVP Sport
Orlen Superliga, 1/4 finału
15:00 - Chrobry Głogów - Azoty-Puławy, Polsat Sport News
16:00 - Orlen Wisła Płock - Ostrów Wielkopolski
///Koszykówka 3x3///
Kwalifikacje do IO kobiet, półfinały
09:30 - Polska K - Holandia K, sport.tvp.pl
11:35 - finał kobiet, sport.tvp.pl
///Koszykówka///
Orlen Basket Liga
13:30 - MKS Dąbrowa Górnicza - Sokół Łańcut
15:30 - Śląsk Wrocław - Twarde Pierniki Toruń
17:30 - King Szczecin - Legia Warszawa, Polsat Sport Extra
20:00 - Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek, Polsat Sport Extra
Hiszpania
18:30 - Real Madryt - Joventut, SportKlub, CANAL+ Sport 5
USA, NBA
19:00 - Boston Celtics - Washington Wizards
19:00 - Cleveland Cavaliers - Charlotte Hornets
19:00 - Indiana Pacers - Atlanta Hawks
19:00 - Miami Heat - Toronto Raptors
19:00 - New York Knicks - Chicago Bulls
19:00 - Orlando Magic - Milwaukee Bucks
19:00 - Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets
21:30 - Golden State Warriors - Utah Jazz
21:30 - Los Angeles Clippers - Houston Rockets
21:30 - Memphis Grizzlies - Denver Nuggets
21:30 - Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns
21:30 - New Orleans Pelicans - Los Angeles Lakers
21:30 - Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks
21:30 - Sacramento Kings - Portland Trail Blazers
21:30 - San Antonio Spurs - Detroit Pistons
///Rugby///
European Rugby Champions Cup, 1/4 finału, Polsat Sport Fight
16:00 - Stade Toulousain - Exeter Chiefs
Challenge Cup, 1/4 finału, Polsat Sport Fight
13:30 - Benetton - Connacht
Puchar Sześciu Narodów kobiet, Viaplay
13:30 - Francja K - Włochy K
///Hokej na lodzie///
Tauron Hokej Liga, finał
20:30 - GKS Katowice -Unia Oświęcim, TVP Sport
USA, NHL, Viaplay
19:00 - St. Louis Blues - Seattle Kraken
21:30 - Vegas Golden Knights - Colorado Avalanche
00:00 - Chicago Blackhawks - Carolina Hurricanes
02:00 - Calgary Flames - Arizona Coyotes
///Kolarstwo///
13:00 - Wyścig Amstel Gold Race kobiet, Eurosport 1
14:35 - Wyścig Amstel Gold Race, Eurosport 1
///Kolarstwo górskie///
17:00 - Zawody Pucharu Świata w Mairiporze - cross country olympic kobiet, Eurosport 1
19:00 - Zawody Pucharu Świata w Mairiporze - cross country olympic mężczyzn, Eurosport 1
///Lekkoatletyka///
10:15 - Maraton w Rotterdamie, TVP Sport
///Triathlon///
09:00 - Zawody Singapore T100 - wyścig mężczyznt, Eurosport 1
///Dart///
13:00 - PDC Dart: International Darts Open, Viaplay
19:00 - PDC Dart: International Darts Open, Viaplay
///Sporty motorowe///
Żużel
13:30 - 2 Ekstraliga: ABRAMCZYK POLONIA Bydgoszcz - ARGED MALESA Ostrów Wlkp., CANAL+ Sport 5
16:00 - Ekstraliga: ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - ORLEN OIL MOTOR Lublin, CANAL+ Sport 5
18:45 - Ekstraliga: EBUT.PL STAL Gorzów - KS APATOR Toruń, CANAL+ Sport
Formuła E, Eurosport 2
15:00 - ePrix Misano - 2. wyścig
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Ameryk, Polsat Sport Premium 2
18:00 - wyścig w klasie Moto3
19:15 - wyścig w klasie Moto2
21:00 - Grand Prix Ameryk - wyścig w klasie MotoGP
Motocross: Mistrzostwa Świata w Trydencie, Eurosport 2
13:00 - 1. wyścig w klasie MX2
14:00 - 1. wyścig w klasie MXGP
16:00 - 2. wyścig w klasie MX2
17:00 - 2. wyścig w klasie MXGP
#mecz
Jak zakończy się mecz Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław?