Wpis z mikrobloga

@Tortcebulowy: Przed przyjęciem, czy podaniem jakiegokolwiek lekarstwa (w tym suplementu, zioła, innej oddziałującej substancji), nie wystarczy przeczytać kilka razy ulotkę i przeszukać Internet. Musisz jeszcze zrozumieć i przewidzieć możliwe potencjalne skutki uboczne, które mogą być daleko gorsze od potencjalnych efektów "leczenia". Zazwyczaj w diagnostyce istnieje inne naturalne lub praktykowane od dawna rozwiązanie (manualne lub psychiczne, czytaj wiedzę: psychologia, psychoanaliza i zaburzenia psychiczne), które w nieporównywalnie bezpieczniejszy sposób zapewni zdrowie.

Szeroko stosowane
  • Odpowiedz
Taaa... ileż to razy człowiek analizuje to co mogłoby zmienić jego życie na lepsze? Ile razy ja to robiłem? Tylko że za każdym razem dochodziłem do tego samego wniosku: nic bym nie zmienił. A może inaczej niczego bym nie zmienił dla siebie - chciałbym te bitcoiny ale tylko po to żeby pomóc innym bo to jedyne co bym chętnie zrobił. Ale dla siebie? Nie wiem co by to mogło być żeby życie
  • Odpowiedz
@niecodziennyszczon: a ja pewnie bym poza bitcoinem dał sobie kilka porad życiowych, niby to i tak tak hajs się liczy, bo jakby był wtedy kiedy trzeba, to oszczędziłbym dużo czasu i nerwów, ale o życiu decydują pojedyncze przypadki( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tortcebulowy:

1. cena bajtcoina w 2023: 200 k pln
2. nvidia rosnie do konca 2023
3. kup mieszakanie bo taniej nie bedzie, 2024: wawa 20k za metr
4. zrob se operacje szczęki na nfz to zmieni Ci morde na lepsze i uchroni przed paradontozą
5. idz na programistę javy, bo pociąg odjedzie do 2020, a eldorado skońćzy się w 2023 i bedziesz musial zyc z tego co na pkt. 1 zarobiles
  • Odpowiedz