Wpis z mikrobloga

@Abrakadabror: Gram, ale w sumie tylko gram, a nie wszystkie opcje potrafie właczyć:) stąd pytanie o te procenty. I nigdy nie wiem jak wpisać, by migało na mapie miejsce, które chcę pokazać:) Żadne śmieszkowanie, starość nie radość, a pograć się jeszcze chce...
@Abrakadabror: XVM, tekstury z zaznaczonymi słabymi punktami, ulepszenia mapy. Przecież te mody całkowicie zabijają klimat starć pancernych z czasów 2WŚ. Szczególnie te tekstury wyglądają okropnie.
@Abrakadabror: Jeśli tak to po co w ogóle dawać historyczne maszyny? Równie dobrze mogły to być poduszkowce z laserami. Pomimo tego że w bitwach najczęściej są pomieszane czołgi różnych nacji, to i tak klimat jest i jak dojdą bitwy historyczne to może być jeszcze lepszy. Natomiast te mody to są praktycznie cheaty i powinny zostać zabronione.

Bez nich też można osiągać dobre wyniki jeśli się umie grać.
@Lisiu: Póki co nie są zabronione więc nie są oszustwem.A ja nie mam zamiaru sobie utrudniać życia i grać bez nich.

Jak jesteś taki dobry to osiągaj sobie dobre wyniki bez modów mi to lotto.A te bitwy historyczne to czuję,iż będą niezłym burdelem.