Wpis z mikrobloga

#kingdomcomedeliverance #ps4 jakim cudem na ps4 (fakt, że tej najbardziej ubogiej wersji, ale mimo wszystko) ta gra chodzi tak absolutnie okropnie? XD Tekstury postaci i budynków znajdujące się dosłownie obok potrafią ładować się nawet po 10-15 sekund, co niestety rażąco wytrąca z immersji. Jednak najgorsze jest to, że doszedłem do etapu w klasztorze i gra jest tu absolutnie niegrywalna - klatkuje, ścina się tak, że granie jest totalną mordęgą, więc po prostu przestałem. Ta gra na konsolę naprawdę jest aż tak źle zoptymalizowana? RDR2 czy wiedźmin są dużo bardziej wymagającymi technicznie grami, a chodzą mi idealnie płynnie cały czas. Szkoda, bo sama w sobie gierka jest wg mnie totalnie prześwietna i gdyby nie to, to grałbym w nią więcej.
  • 6
@Jedwabnik43: na PC podobnie, mody troche to ratowaly ale niewiele, dlatego LICZE ze KC2 bedzie pozbawiona tego typu niedogodnosci, bo jak wiem KC bylo ambitnym projektem ale niewielu dawalo szanse ze sie uda a jednak, nie oszukujmy sie to nie gra dla casual graczy, ale mysle ze maja juz odpowiednie zasoby finansowe i spore studio by zrobic udana druga czesc.