Wpis z mikrobloga

Kto właśnie przystawia mi do skroni pistolet... Znaczy, nie pistolet, ale po prostu stoi nade mną z groźną miną?

1. #panisutek

Nie wiem czy jest to historia, którą chcielibyście usłyszeć ale nie mam wyboru bo ona stoi, paczy i każe mi pisać. No więc tak. Po pierwsze - mamy królika. Królik jaki jest każdy widzi - biały, duży, słodki i robi kupki. Właśnie, skupmy się na tym ostatnim aspekcie czyli kupkach. PaniSutek na początku strasznie się ich bała i kazała mi je sprzątać. Ok. Ale ostatnio odwidziało jej się w zupełnie drugą stronę i teraz zamiast się bać to sama je sprząta... Albo...

RZUCA NIMI WE MNIE JAK NIE ROBIĘ TEGO CO MI KAŻE ROBIĆ. NO POWIEDZCIE MI LUDZIE, CZY TO JEST NORMALNE? I JESZCZE MÓWI BEZCZELNIE "O, TA JESZCZE ŚWIEŻA I CIEPŁA". NO #!$%@?.

Druga sprawa - mój różowy pasek jest żądny atencji, dlatego postanowiła w odpowiedzi na dodawane przeze mnie gify dodać swoje cycki na redditgonewild. CZY TO JEST NORMALNE ZACHOWANIE? CYCKI ZA ATENCJĘ? NO CHYBA NIE, PRAWDA? I RAZ MÓWI, ŻE ŻARTUJE A RAZ, ŻE NIE. Czy to jest taki szantaż w rodzaju "poświęć mi więcej uwagi i pieniędzy bo pójdę z CyckamiKtóreRządząŚwiatem gdzie indziej"?

I trzecia sprawa, najbardziej #!$%@?. PaniSut lubi gilgać wora. I nie zważa na protesty a na sensowne argumenty w rodzaju "jak ty mi nie pozwalasz to ja tego nie robię" odpowiada "ale ja mogę co tylko chcę" po czym zaczyna się radośnie toczyć po łóżku robiąc "hohohohoho".

##!$%@?

#niechcemalemuszem

#wpishanby
  • 21
  • Odpowiedz
@kaszawspreju: @szybkiekonto: @basssiok:

Nie, moja nie ma tatuaży ani kolczyka w pępku. A nawet bez tego po cipce rozpoznaję, że to nie ona. I po podłodze, no tak, mamy stary (oldschoolowy hehe... smutnazaba.psd) dywan. (I nawet gdyby to była moja to bym się przecież nie przyznał, bo ej, mirkom dawać foty dziewczyny, żeby fapali? BRRR!!!).

@SScherzo: @worldmaster: Nie. Już raz to wyjaśniałem, teraz powtórzę to ostatni raz.
  • Odpowiedz