Wpis z mikrobloga

#wykopiworzeszow #rzeszow #podsumowanie

Dla tych do nie byli na wczorajszym IV WykoPiwie w Rzeszowie lub utonęli w oczach @Naturalnie_Piekna czy też w piwie małe podsumowanie wczorajszego spotkania:

Kilka ciekawostek co do samych obecnych:

- Było więcej #bordo niż #rozowepaski, a w rankingu bordowych nie dzieliło więcej niż 100 miejsc.

- Tylko 3 osoby były punktualnie.

- 3 osoby zaliczyły do tej pory wszystkie cztery WykoPiwa w Rzeszowie jakie zdążyły się odbyły.

- 64% osoby swobodnie mogłyby rozmawiać o programowaniu.

Na samym WykoPiwie dowiedzieliśmy się, że lepiej klepać niż być klepanym. Próbowano się dwa razy bezskutecznie się oświadczać. @mucha100a to tak naprawdę szybowiec, ale codziennie z rana, popijając sobie sok pomarańczowy przy lodówce myśli o @wrednota. Ta z kolei na imprezę przyniosła nożyczki, żeby zrobić dekucing z okazji #wiosnykucow. Druga ozdoba naszego piwa została osaczona przez informatyków i usilnie próbowała zmienić temat z programowania na cokolwiek innego. Zieloni nie byli szykanowani, a lamusy z #tylkodzienny były w mniejszości. Wyszło też, że gry wymagające refleksu nie są dla mikrów, z drugiej strony zmienienie gry na takiej wymagającej logicznego myślenia i kombinowania też niewiele pomogło, bo i tu ponieśli wszyscy sromotną klęskę.

Następne WykoPiwo planowane jest w plenerze w formie grilla, ogniska, paintballa, kręgli czy co tam zostanie wymyślone. Wszyscy są otwarci na propozycje! Macie jakieś pomysły?
  • 22
  • Odpowiedz
@fifithebest: Zagraliśmy. Co okazało się jednak nie do przeskoczenia dla większości osób. Nieskromnie powiem, że wygrałem : ) ale akurat ja się uczyłem grać na sporo trudniejszym Prawie Dżungli i ogranie pijanych ludzi grających w większości w to pierwszy raz było proste, bo mało kto wiedział co się dzieje ; D Potem zmieniliśmy grę na Mafię, ale ta się skończyła szybko zwycięstwem tych złych. Rewelacyjnie z opresji bycia podejrzaną wychodziła
  • Odpowiedz
@Pessimist_Girl: Wpadniesz na kolejne ; P Ekipa powoli zaczyna się zżywać ze sobą, więc jeszcze nie jeden wspólny wypad przed nami. Chcemy dobić do jednego wyjścia na miesiąc, żeby bordo myślały, że mają znajomych ; D


;_;

  • Odpowiedz
Następne WykoPiwo planowane jest w plenerze w formie grilla, ogniska, paintballa, kręgli czy co tam zostanie wymyślone. Wszyscy są otwarci na propozycje! Macie jakieś pomysły?


@Sarpens: SIemnako dopisz mnie również do następnego rzeszowskiego wykop piwa .
  • Odpowiedz
@basssiok: Wiesz, jak Naturalnie_Piekna, wpadnie z lucku, swoim chłopakiem - to będzie można poszaleć ; D Tak się nikt nie stawiał ^^ Specjalnie nie wołam, może będą mieli niespodziankę ; D
  • Odpowiedz