Wpis z mikrobloga

Mirki jakiego drona kupić do 2k?
Nigdy nie latałem, nie mam zamiaru robić jakichś ekstra klipów. Chce rekreacyjnie polatać nad polami i lasami w ramach podziwiania widoków z lotu ptaka. Doradzicie coś?

#drony
  • 9
via Android
  • 0
@Capitanero ale mi się już podoba nie mając tego w dłoniach. Nie chcę badziewia za 1k, wolę wydać od razu 2 i wrzucić do szafy coś co mi posłuży do zabawy nawet za 5 lat
via Android
  • 0
@sirgorn nie kumam czym różni się se od zwykłego 2, potrafisz mi to wyjaśnić w telegraficznym skrócie? Widzę tylko różnice w cenie i w jakości kamery w sumie. Ktoś z tagu kiedyś pisał że SE to shit ale nie pamiętam dlaczego
@Cedru: to chyba po prostu tańsze mini 2 (tak jak iphony se), z tą różnica że 2 se jeszcze kupisz w sklepie, a 2jki już nie ma - taka zaleta, że do nowego możesz dokupić dji care (najlepiej aktywacja do 48h po pierwszym uruchomieniu), który na początku pomaga przebić barierę strachu.

@Capitanero: "kup z aliexpres jakiegoś do tysiaka"
owszem jeśli chcesz się zniechęcić do dronów raz a dobrze, @Cedru nie słuchaj takich porad.
Jesli mówimy o foto wideo, to kupuj coś od DJI, z najwyższym OccuSync na jaki Cie stać, z daleka od transmisji WiFi.